Miłość i Przeznaczenie odcinek 1. Streszczenie

Miłość i Przeznaczenie odc. 1 po polsku. Streszczenie odcinka oraz szczegółowe informacje o serialu. Oglądaj turecki serial online za darmo na żywo lub jako powtórki.

Serial Miłość i Przeznaczenie odcinek 1

W piątek 3 grudnia telewizja TVP 2 wyemituje kolejny nowy turecki serial. Tym razem będzie to „Miłość i Przeznaczenie”. Kiedy leci? Emisja następować będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15.

Miłość i Przeznaczenie odc. 1 już w piątek 3 grudnia. Co się w nim wydarzy? Dzisiejszy odcinek to okazja, aby poznać bohaterów, w tym główną postać, czyli Zejnep graną przez Demer Ozdemir, znają polskim widzom jako Sanem z Wymarzonej Miłości.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka 1. Tutaj znajdziesz informacje o tym gdzie obejrzeć powtórki, ile odcinków ma serial Miłość i Przeznaczenie i wiele innych szczegółowych informacji o serialu.

Miłość i Przeznaczenie odcinek 1 online na żywo można obejrzeć na WP PIlot w porze emisji serialu. Powtórki dostępne są na TVP VOD.

O czym opowiada serial?

Zejnep to dziewczyna wywodząca się z biednej rodziny. W wieku 7 lat trafiła jednak do zamożnej rodziny, która zajęła się jej wychowaniem. Jej biologiczna matka jest sprzątaczką w domu osób, które przygarnęły Zeynep. W wyżśzych sferach nikt nie wiem, że dziewczyna nie jest ich biologocziną córką. W kim zakocha się Zeynep

Miłość i Przeznaczenie odc. 1 streszczenie szczegółowe

Miłość i przeznaczenie odc. 1 streszczenie

Zejnep po latach znajduje się w swojej starej dzielnicy. Tu z uszkodzoną oponą auta trafia do pewnego warsztatu. Poznaje przystojnego właściciela Mehdiego, któremu wpada w oko. Tymczasem matka Mehdiego szuka dla syna odpowiedniej kandydatki na żonę. Swatka prezentuje różne kobiety, lecz uwagę matki zwraca właśnie Zejnep, która przed laty była ich sąsiadką i siostrą kolegi Mehdiego.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P