Miłość i Przeznaczenie odc. 3. Streszczenie szczegółowe po polsku

Miłość i Przeznaczenie odc. 3 po polsku. Streszczenie odcinka oraz szczegółowe informacje o serialu. Oglądaj turecki serial online za darmo na żywo lub jako powtórki.

Serial Miłość i Przeznaczenie odcinek 3

„Miłość i Przeznaczenie” to nowy turecki serial emitowany w telewizji TVP 2. Kiedy leci? Emisja następować będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15.

Miłość i Przeznaczenie odc. 3 już we wtorek 7 grudnia. Co się w nim wydarzy? Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka 3. Tutaj znajdziesz informacje o tym gdzie obejrzeć powtórki, przeczytasz streszczenia wszystkich odcinków, dowiesz się ile odcinków ma serial Miłość i Przeznaczenie i wiele innych szczegółowych informacji o serialu.

Miłość i Przeznaczenie odcinek 3 online na żywo można obejrzeć na WP PIlot w porze emisji serialu. Powtórki dostępne są na TVP VOD.

Miłość i Przeznaczenie odc. 3 streszczenie szczegółowe

W 3. odcinku „Miłość i Przeznaczenie” warsztat Mehdiego nachodzi Dżelal i jego ludzie. Termin chce udobruchać Sajine, lecz ta w końcu wyrzuca z siebie wszystkie żale. Matka Mehdiego, Zeliha, ma zawał. Mehdi zaczyna myśleć o ożenku. Przypadkiem na ulicy znów spotyka Zejnep.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P