w ,

Mecz Polska – Norwegia online za darmo. Transmisja na żywo w internecie

Walia Polska online za darmo

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

Polska – Norwegia online za darmo. Transmisja z meczu dostępna będzie w Eurosport 1 i Metro. Zobacz gdzie oglądać piłkę ręczną na żywo w internecie.

Transmisja z Polska – Norwegia

Polska w pierwszej fazie mistrzostw Europy w piłce ręcznej odniosła dwa zwycięstwa (Austria i Białoruś) i przegrała z Niemcami. W czwartek rozpoczyna rywalizację w drugiej fazie turnieju i zmierzy się z Norwegami.

Mecz Polska – Norwegia na żywo odbędzie się w czwartek 20 stycznia o godzinie 18:00. Gdzie oglądać transmisje z meczów Polski? W Eurosport 1 i Metro TV. Spotkanie Polska – Norwegia na żywo komentować będą Piotr Karpiński oraz Iwona Niedźwiedź.

Polska – Norwegia online za darmo

Nie każdy ma jednak możliwość oglądania tych kanałów TV, dlatego Polska – Norwegia transmisja w internecie jest bardzo częstą szukaną frazą. Na szczęście można legalnie obejrzeć mistrzostwa Europy i mecze Polski.

Live stream udostępnia Player, który przygotował korzystną ofertę na dostęp do kanałów Eurosport w internecie. Miesięczny dostęp kosztuje 15 zł. Umożliwia również oglądanie meczów Igi Świątek online, a także skoków narciarskich i igrzysk olimpisjkich. Jeśli nie możecie obejrzeć transmisji, to mecz Polska – Norwegia online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

Nadal - Miedwiediew online za darmo

Ponad milion widzów skoków narciarskich w Zakopanem w Eurosporcie

Polska Holandia online za darmo

Elche – Real online za darmo. Mecze Realu na żywo w internecie