w

Mecz Djurdgarden – Lech online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję?

Fiorentina - Lech online za darmo

Mecz Djurdgarden – Lech online za darmo. Gdzie obejrzeć? Transmisja z meczu Ligi Konferencji UEFA dostępna będzie jedynie w internecie na platformie ViaPlay.

Djurdgarden – Lech transmisja w TV. Gdzie oglądać?

Lech Poznań stanie dziś przed historyczną szansą awansu do ćwierćfinału Ligi Konferencji UEFA. W pierwszym spotkaniu lechici wygrali 2:0 i na wyjeździe muszą jedynie obronić zaliczkę.

Mecz Djurdgarden – Lech na żywo odbędzie się w czwartek 16 marca 2023 roku o godzinie 18:45. Transmisję przeprowadzi jedynie ViaPlay, dlatego w TV nie da się obejrzeć tego meczu na żywo.

Komentatorami spotkania Djurdgardens – Lech będą Rafał Wolski oraz Łukasz Trałka.

Mecz Djurdgarden – Lech online za darmo. Live stream w internecie

Dla fanów piłki nożnej, którzy nie mają dostępu do ViaPlay, transmisja Djurdgarden – Lech online za darmo byłaby świetną alternatywą. Platformy streamingowe umożliwiają bowiem oglądanie meczu na żywo, gdziekolwiek kibice się znajdują.

W naszym serwisie możesz śledzić relację live z meczu Djurdgarden – Lech Poznań. To świetna alternatywa, gdy nie możecie obejrzeć transmisji z Ligi Konfernecji UEFA, a chcecie śledzić mecz na żywo w internecie.

Transmisja w TVP Sport nie będzie dostępna.

Składy: Djurdgarden – Lech Poznań

Djurdgarden: Widell Zetterström – Johansson, Löfgren, Danielson, Andersson – Findell, Schüller, Eriksson – Radetinac, Asoro, Wikheim.

Lech Poznań: Bednarek – Pereira, Salamon, Milić, Rebocho – Skóraś, Karlstroem, Murawski, Sousa, Szymczak, Ishak.

Skazana sezon 2 odc 1 i 2 kiedy w tv

Serial Skazana 2 w TVN. Znamy datę premiery

Zakazany Owoc

Zakazany Owoc odc. 179 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL