Manchester United – Aston Villa gdzie oglądać mecz na żywo w TV i online? Czy Cristiano Ronaldo znów wpisze się na listę strzelców? Oglądaj transmisję w Canal+ Premium i internecie. Mecz Manchester Utd – Aston Villa online za darmo można śledzić na żywo w naszym serwisie.

Manchester United – Aston Villa transmisja (25.09)

Manchester Untied w meczu Premier League zagra z Aston Villa. Czy Czerwone Diabły umocnią się w czołówce? Są zdecydowanym faworytem i mało kto spodziewa się innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy.

Spotkanie Manchester United – Aston Villa rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:30. Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisja TV w Canal+ Premium. Komentarz zapewnią Przemysław Rudzki i Michał Gutrka.

Gdzie oglądać mecz online za darmo?

Transmisję można obejrzeć nie tylko w Canal+ Premium, ale również w internecie. Live stream udostępnia Canal+ Online. Nie jest to jednak darmowa usługa. Jeśli chcecie śledzić mecz Manchester United – Aston Villa online za darmo, to możecie skorzystać z naszej relacji na żywo.

Obie drużyny w minionej kolejce odniosły zwycięstwo, ale w środku tygodnia odpadły z Pucharu Ligi Angielskiej. Ostatnie trzy mecze Manchesteru United z Aston Villą kończyły się zwycięstwami Czerwonych Diabłów.

W Manchesterze Utd liczą na Cristiano Ronaldo, który w trzech meczach strzelił cztery gole. Tydzień temu bohaterem został jednak Lingard, którego bramka w końcówce dała zwycięstwo z West Ham United.