w

M jak Miłość 1523 i 1524 online. Streszczenie, odcinki za darmo

M jak miłość online za darmo bez rejestracji

M jak Miłość 1523 i 1524 streszczenie odcinka. Serial online za darmo bez rejestracji można oglądać na TVP VOD oraz na WP Pilot w czasie emisji w TVP 2.

M jak Miłość 1523 i 1524

Po wakacyjnej przerwie czas na nowy sezon serialu M jak Miłość. Nowe odcinki można oglądać od wtorku 8 września. Tego dnia telewizja TVP 2 wyemituje M jak Miłość 1523. Odcinki można oglądać od godziny 20:55.

Na odcinek 1524 poczekać będzie trzeba do poniedziałku 14 września.

M jak Miłość online za darmo bez rejestracji

M jak Miłość to bardzo popularny serial. Każdy odcinek ogląda kilka milionów widzów. Gdzie oglądać odcinki w internecie?

W porze emisji serialu w TVP 2 można skorzystać z platformy WP Pilot. Dostępny jest tam live stream z TVP2 za darmo.

Powtórki również są dostępne w internecie. M jak miłość online za darmo bez rejestracji można obejrzeć na TVP VOD. Wszystkie odcinki publikowane są za darmo po emisji w TVP 2. Wcześniej mogą je oglądać osoby posiadające dostęp do “Strefy ABO”.

M jak Miłość VOD – oglądaj odcinki w internecie za darmo

M jak Miłość 1523 streszczenie

Anka wyznaje Magdzie, że nadal uważa Budzyńskiego za mężczyznę swojego życia. Tymczasem Andrzej szykuje się do kolejnej rozprawy dotyczącej Olka. Obawia się, że Chodakowski trafi jednak do więzienia. Budzyńska, w tajemnicy przed mężem, postanawia znów spotkać się z Kamilem.

Z kolei Barbara próbuje pomóc Ani w pogodzeniu się z Basią, córką Pawła. Werner coraz bardziej zbliża się do Sandry. W końcu zaprasza dziewczynę do restauracji.

Zwiastun M jak miłość odc. 1523

Poniżej prezentujemy również jedną ze scen z odcinka 1523. Anka i Magda odbywają trudną i ważną rozmowę. Budzyńska słyszy w końcu od rywalki słowa prawda – Andrzej nadal jest dla niej ważny. Czy relacja obu kobiet będzie w stanie przetrwać to wyznanie?

M jak Miłość 1524 streszczenie

Michał, który związał z Asią, cały czas ukrywa przed nią prawdę o Leszku. Boi się wyznać, że jego rywal miał wypadek w Himalajach i jest poważnie ranny. Prawda jednak wychodzi na jaw, gdy Krajewski zostaje przetransportowany do kraju i w ciężkim stanie trafia do szpitala.

Ostrowski próbuje zniechęcić go do kontaktu z dziewczyną, ale ona dowiaduje się o wszystkim od Roberta. Natychmiast biegnie na oddział, gdzie leży poszkodowany. Wieczorem Asia przekonuje się, że to nie koniec niespodzianek. Widząc dwie kreski na teście ciążowym, wie, że czeka ją prawdziwa życiowa rewolucja.

Barbara i Maria pomagają Kindze w opiece nad dziewczynkami i Miśkiem. Gdy dzieci przebywają w Grabinie, dochodzi do wypadku, po którym jedna z bliźniaczek trafia na ostry dyżur. Na szczęście zaniepokojona Zduńska może liczyć na pomoc Pawła.

Elif streszczenie odcinków

Elif 809, 810, 811. Streszczenie po polsku. Odcinki na TVP VOD

Żużel na żywo: Start - Polonia

Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz: transmisja, live stream. Gdzie oglądać?