Strona głównaSerialeM jak Miłość 1665 streszczenie odcinka, powtórki VOD online

M jak Miłość 1665 streszczenie odcinka, powtórki VOD online

M jak Miłość 1665 streszczenie odcinka. Zobacz co wydarzy się w serialu i oglądaj powtórki w TV lub na VOD TVP.pl, choć sporo osób szuka M jak Miłość na Dailymotion i CDA.

M jak Miłość 1665 VOD – gdzie oglądać dzisiejszy odcinek i ten z wczoraj?

Dzisiejszy odcinek M jak Miłość 1665 (wtorek, 31.05) można obejrzeć oczywiście o godzinie 20:55 w telewizji TVP 2. Streszczenie szczegółowe wraz ze zwiastunem znajduje się poniżej.

Powtórka M jak Miłość 1665 w telewizji wyemitowana zostanie w niedzielę o godzinie 7:00. Ostatni odcinek, a także dzisiejszy można już obejrzeć online na VOD TVP PL. Odcinki już wyemitowane można obejrzeć za darmo, a dwa najbliższe posiadając dostęp do Strefy ABO.

Nie ma więc problemu, aby obejrzeć np. odcinek z wczoraj, czyli M jak Miłość 1664. Nie trzeba więc szukać odcinków na CDA i Dailymotion.

M jak Miłość odcinek 1665 streszczenie

Franka jest załamana, kiedy dostaje wiadomość od Marty i Karola Lewickich, którzy nie chcą, by utrzymywała kontakt z synem. A gdy zespół Gutowskiego dostaje zaproszenie do USA, dziewczyna postanawia polecieć do Ameryki, by odnaleźć swoje dziecko. Zduńska cały czas ukrywa jednak swoje problemy przed Pawłem. Ten wyczuwa, że coś ją gnębi i coraz bardziej się tym niepokoi. Jasiek przychodzi o poranku do Basi z urazem ręki. Wygląda, jak po pobiciu. A gdy u Zduńskich zjawia się także ojciec chłopaka, Paweł wzywa policję. Tymczasem Magda wybiera się z Kingą na siłownię, gdzie poznaje sympatycznego Michała. Z kolei Otar zaprzyjaźnia się w bistro z Marszałkiem.

Poniższy film przedstawia zwiastun odcinka 1665.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj