Love Island 5 gdzie oglądać online. Powtórki odcinków za darmo

Love Island gdzie oglądać w TV i powtórki online za darmo? Edycja 5 od 28 lutego emitowana jest w telewizji Polsat. Wszystkie odcinki w internecie obejrzeć można w IPLA TV.

Love Island 5 kiedy i gdzie oglądać?

Kiedy i gdzie oglądać odcinki Love Island 5? Piąta edycja Wyspy Miłości premierę miała 28 lutego 2022, gdy wyemitowany został odcinek 1. Program można oglądać w telewizji Polsat.

Nowe odcinki Love Island 5 obejrzeć można od niedzieli do piątku o godzinie 22:00. Live stream za darmo z Polsatu dostępny jest na WP Pilot.

Kiedy leci Love Island 5?

  • Love Island 5 odc. 179 – niedziela 10 kwietnia
  • Love Island 5 odc. 180 – poniedziałek 11 kwietnia
  • Love Island 5 odc. 181 – wtorek 12 kwietnia
  • Love Island 5 odc. 182 – środa 13 kwietnia

Love Island 5 online. Gdzie obejrzeć powtórki?

Love Island online za darmo można oglądać na żywo, jako live stream, jak również powtórki. Wszystkie odcinki Love Island 5 dostępne są na platformie IPLA TV. Kiedy premiera? Ostatni odcinek trafia tam po emisji w Polsacie.

OGLĄDAJ LOVE ISLAND NA IPLA TV

Powtórki Love Island 5 w telewizji nie są dostępne. Jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to pozostają Wam odcinki na VOD lub streszczenia odcinków.

Program „Love Island. Wyspa Miłości” ponownie prowadzi Karolina Gilon. Uczestnicy zamieszkali w luksusowej willi, a każdy ich ruch kamery śledziły przez 6 tygodni. Do wygrania jest 100 tysięcy złotych. W finale uczestnicy zdecydują czy wolą miłość, czy pieniądze.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general