Love Island 4 online. Powtórki za darmo, gdzie oglądać odcinki?

Love Island gdzie oglądać w TV i powtórki online za darmo? Edycja 4 od 30 sierpnia emitowana jest w telewizji Polsat. Wszystkie odcinki w internecie obejrzeć można w IPLA TV.

Love Island 4 kiedy i gdzie oglądać?

Kiedy i gdzie oglądać odcinki Love Island 4? Czwarta edycja Wyspy Miłości premierę miała 30 sierpnia 2021, gdy wyemitowany został odcinek 1. Program można oglądać w telewizji Polsat. W piątek premiera odc. 35 (ogólnie 142).

Nowe odcinki Love Island 4 obejrzeć można od niedzieli do piątku o godzinie 22:10. Live stream za darmo z Polsatu dostępny jest na WP Pilot.

Kiedy leci Love Island 4?

  • Love Island 4 odc. 34 – czwartek, 7 października
  • Love Island 4 odc. 35 – piątek, 8 października
  • Love Island 4 odc. 36 – niedziela, 9 października

Love Island 4 online. Gdzie obejrzeć powtórki?

Love Island online za darmo można oglądać na żywo, jako live stream, jak również powtórki. Wszystkie odcinki Love Island 4 dostępne są na platformie IPLA TV. Kiedy premiera? Ostatni odcinek trafia tam po emisji w Polsacie.

OGLĄDAJ LOVE ISLAND NA IPLA TV

Powtórki Love Island 4 w telewizji nie są dostępne. Jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to pozostają Wam odcinki na VOD lub streszczenia odcinków.

Program „Love Island. Wyspa Miłości” ponownie prowadzi Karolina Gilon. Uczestnicy zamieszkali w luksusowej willi, a każdy ich ruch kamery śledziły przez 6 tygodni. Do wygrania jest 100 tysięcy złotych. W finale uczestnicy zdecydują czy wolą miłość, czy pieniądze.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P