Strona głównaSerialeLa Bandida odc 46 i 47 streszczenie. Odcinki VOD

La Bandida odc 46 i 47 streszczenie. Odcinki VOD

La Bandida odc. 46 i 47 – streszczenie odcinków. Serial po polsku można oglądać codziennie w telewizji TVP 1, a powtórki w internecie na TVP VOD.

La Bandida po polsku w TVP 1 można oglądać codziennie o godzinie 20:15. Odcinek publikowane są również na kilka dni w internecie, gdzie można je oglądać za darmo dzięki platformie TVP VOD.

W poniedziałek wyemitowane zostaną dwa odcinki: 44 i 45. La Bandida odc. 46 obejrzeć można we wtorek, a odc. 47 w środe.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków La Bandida 46 o 47. Oba zostaną wyemitowane w poniedziałek.

La Bandida odc. 46 streszczenie

Consuelo podrzuca lalkę zrobioną przez Teresę pod łóżko Księżniczki. Max prowokuje Pedra mówiąc mu, że Bandida i tak będzie jego. Dziennikarz Salvador żegna przyjaciela w domu Bandidy. Przypadkiem poznaje tam Blondi, która myli go z ważną osobistością.

Damian przyznaje ojcu, że zakochał się w Marinie. Senator Ayala przypadkowo natyka się w domu Bandidy na Salvadora i rozpoznaje w nim dziennikarza, który opisuje w gazetach jego przekręty za rządowe pieniądze. Postanawia dać mu nauczkę. Max i Graciela stają w obronie dziennikarza.

La Bandida odc. 47 streszczenie

Max informuje Pedro, że odbije mu Bandidę. Salvador przebiera się za kobietę, by uciec przed oprawcami. Księżniczka zaczyna tracić włosy i czuje się osaczona przez Teresę. Antonio wyznaje miłość Marinie.

Damin zrywa z Edith i zwierza się ojcu ze swojej fascynacji inną dziewczyną. Graciela zatrudnia nową kucharkę, Altagracię. Daniel prosi Nimfę, by dała mu jeszcze jedną szansę. Marina dowiaduje się od Edith, czym naprawdę zajmuje się jej matka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj