Krawcowa z Madrytu odc. 3 VOD. Streszczenie

Krawcowa z Madrytu odc. 3 na VOD TVP PL dostępny jest za darmo. Podobnie zresztą jak streszczenie szczegółowe oraz wszystkie odcinki serialu.

Serial Krawcowa z Madrytu VOD

Serial Krawcowa z Madrytu odc. 3 wyemitowany zostanie w piątek 4 sierpnia 2023 roku. Odcinki emitowane są w TVP 1 o godzinie 14:00. Powtórki w TV nie są dostępne, ale wszystkie odcinki Krawcowej z Madrytu można obejrzeć na VOD.

W porze emisji seriali w telewizji można skorzystać również z platformy TVP VOD, która oferuje dostęp do TVP 1 na żywo.

Ile odcinków ma serial Krawcowa z Madrytu?

Krawcowa z Madrytu ile odcinków? Całość składa się z 17 odcinków, co oznacza, że cały serial wyemitowany zostanie w sierpniu.

Krawcowa z Madrytu odc. 3 streszczenie

Co wydarzyło się w odcinku 3 tego serialu? Sira pod czujnym okiem Candelarii powoli dochodzi do siebie. Szuka pracy, a na razie pomaga Jamili w pensjonacie. Podczas sprzątania odkrywa, że mieszkający tam Andres handluje fałszywymi paszportami. Krawiecki talent Siry w końcu zostaje dostrzeżony. Sira przemyca i sprzedaje broń należącą do Andresa.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ