w

Kozacka Miłość odc. 149, 150, 151 streszczenie, ostatni odcinek VOD

Kozacka Miłość 157, 158, 159

Kozacka Miłość 149, 150, 151 streszczenie odcinków. Zobacz co przyniósł ostatni odcinek, gdzie oglądać powtórki w TV i online.

Kozacka Miłość odcinek 149, 150, 151

Serial Kozacka Miłość emitowany jest w telewizji TVP 2 o godzinie 18:45. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 13:15. Serial można oglądąć w internecie w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 na żywo za darmo.

Posłuchaj również piosenki z serialu Kozacka Miłość.

Kozacka Miłość VOD wszystkie odcinki online

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość VOD dostępne są w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Powtórki można oglądać o dowolnej porze, bez rejestracji i za darmo. Ostatni odcinek trafia na TVP VOD po premierze w TVP2.

Jeśli jednak nie możesz obejrzeć jakiegoś odcinka, to warto przeczytać streszczenia odcinków Kozackiej Miłości.

OGLĄDAJ SERIAL NA TVP VOD

Kozacka Miłość streszczenie odcinków

Kozacka Miłość odc. 148 streszczenie

Oksana oskarża Timofieja Srokę o kradzież pieniędzy ze stanicy. Nocą Kozacy organizują obławę, by schwytać złodzieja. Fiodor odbiera pieniądze od Timofieja i wypuszcza go w przekonaniu, że to Oksana wymyśliła sprytny plan. Nikoła zarzuca bratu, że zlitował się nad przestępcą. Olga staje w obronie Fiodora. Intryga wymyślona przez Kolewanowa zawodzi: Ilia i Aliona jadą razem do Ustiużyna.

Kozacka Miłość odc. 149 streszczenie

Fiodor gotów jest odmówić przyjęcia funkcji atamana, jednakże zmienia zdanie, przychylając się do prośby Kozaków. Olga obawia się swojego uczucia do Fiodora. Cieszy się, że wraz z mężem wyjeżdżają ze stanicy. Koźma poszukuje Timofieja, nie bacząc na to, że maniak z dokumentami Koźmy nadal pozostaje na wolności. Siemion wraca skruszony do Tichona i przynosi skradzione pieniądze.

Kozacka Miłość odc. 150 streszczenie

Sroka opuszcza stanicę, ale jest podejrzany o kradzież pieniędzy. Niezawodny Koźma stara się mu pomóc. Próbuje rozmówić się z Oksaną, która podrzuciła pieniądze Sroce. Kwitnie przyjaźń Tichona z Siemionem. Bułyga spotyka Gruszeńkę, towarzyszy jej w drodze przez miasto, celowo prowadzi ją przez ustronny park, ale szczęśliwie dziewczynie udaje się uciec oprawcy. Gdy trafia do domu Gruszynów, zastaje tam Olgę.

Kozacka Miłość odc. 151 streszczenie

Marfusza proponuje swojemu mężowi, żeby wyznał Tichonowi całą prawdę i poprosił o wybaczenie. Anton się zgadza i małżonkowie idą razem do Skorniakowów, a Tichon wspaniałomyślnie wybacza Antonowi jego postępek. Potem za zgodą Aliony dzieli odzyskane pieniądze pomiędzy Muchą i Siemionem. Nikoła przyprowadza Gruszeńkę na posterunek w celu złożenia zeznań w sprawie Bułygi, a następnie zaprowadza do domu Gruszynów. Olga jawnie nie akceptuje nowego członka rodziny i między dziewczętami dochodzi do spięć, a potem z tego powodu do sprzeczki między małżonkami. Sofia widząc, że Gruszeńka jest zakochana w jej synu, a Stiepan jest nieszczęśliwy w małżeństwie, robi wszystko, żeby ich zbliżyć do siebie. Stiepan jednak zdecydowanie odrzuca uczucie dziewczyny.

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

Lech – Radomiak transmisja. Mecz online za darmo. Gdzie oglądać?

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei 75, 76, 77 ile odcinków, streszczenia? Oglądaj powtórki VOD TVP PL