w

Kozacka Miłość odc. 131 i 132 streszczenie, ostatni odcinek VOD

Kozacka Miłość streszczenia odcinkow

Kozacka Miłość 131 i 1320 streszczenie odcinków. Zobacz co przyniósł ostatni odcinek, gdzie oglądać powtórki w TV i online.

Kozacka Miłość odcinek 131 i 132

Serial Kozacka Miłość emitowany jest w telewizji TVP 2 o godzinie 18:45. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 13:15. Serial można oglądąć w internecie w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 na żywo za darmo.

  • Kozacka Miłość odc. 130 – czwartek 9 czerwca
  • Kozacka Miłość odc. 131 – piątek 10 czerwca
  • Kozacka Miłość odc. 132, 133, 134 – przerwa w emisji

Posłuchaj również piosenki z serialu Kozacka Miłość.

Kozacka Miłość VOD wszystkie odcinki online

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość VOD dostępne są w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Powtórki można oglądać o dowolnej porze, bez rejestracji i za darmo. Ostatni odcinek trafia na TVP VOD po premierze w TVP2.

Jeśli jednak nie możesz obejrzeć jakiegoś odcinka, to warto przeczytać streszczenia odcinków Kozackiej Miłości.

OGLĄDAJ SERIAL NA TVP VOD

Kozacka Miłość streszczenie odcinków

Kozacka Miłość odcinek 128 streszczenie

Obława dopada Serafima w stepie, ale interwencja Olgi zapobiega samosądowi nad starcem. Kozacy odbierają Gruszeńkę i zawożą ją do Lubaszy, a Serafima oddają w ręce Gładysza. Dziewczyna jest bliska śmierci, ale ponieważ może ją uratować jedynie Serafim, więc Gładysz zwalnia go czasowo z aresztu i przekazuje pod nadzór Stiepana.

Gruszeńka przychodzi do siebie i ku ogólnemu zdumieniu wstawia się za Serafimem. Lubasza wyjawia tajemnicę przekazaną jej na łożu śmierci przez matkę: Gruszeńka jest rzeczywiście rodzoną wnuczką Serafima.

Jawne wtrącenie się Olgi w męskie sprawy wywołuje spore niezadowolenie Kozaków, staje się też bezpośrednią przyczyną małżeńskiej kłótni, w czasie której Nikoła, kompletnie nie panując nad sobą, znieważa i obraża żonę do żywego. Olga ucieka od niego, ale błądzi w stepie i wyczerpana upada. Od niechybnej śmierci ratuje ją Stiepan, który zabiera ją ze sobą do matki do Ustiużyna.

Kozacka Miłość odcinek 129 streszczenie

Duniasza z Wasią przyjeżdżają do Konstantynowa, by odwiedzić dawnych przyjaciół i dowiedzieć się czegoś o Alionie i Stiepanie, ale spotykają jedynie kulejącą Marysię, której przychodzą na pomoc odpędzając pijanego napastnika. Marysia nie chce jednak pomocy, obrażając przy okazji swoich wybawców. Szalejący Nikoła poszukuje gorączkowo Olgi, wbijając sobie do głowy myśl, że Olga uciekła razem ze Stiepanem, bo mają romans.

Kolewanow podejrzewający Marysię o ukrywanie Fiodora, chce się na niej zemścić i proponuje zaskoczonej Alionie pomoc w odzyskaniu Stiepana. Gruszeńka wraca do zdrowia pod troskliwą opieką Lubaszy i Serafima. Dziadek i wnuczka próbują nadrobić stracone lata i ułożyć sobie relacje. Serafim wyjaśnia wnuczce powody, dla których surowo potraktował kiedyś córkę. Gruszeńka chce się czegoś dowiedzieć o Stiepanie i rozpytuje o niego w stanicy. Kozaczki kierują ją do domu Grigorija Sotnika. Tam spotyka dziadka.

Kozacka Miłość odcinek 130 streszczenie

Nikoła poszukuje Stiepana, by się z nim rozprawić. Fiodor sprowadza do wioski rannego Konstantyna. Przed śmiercią Konstantyn daje swoje błogosławieństwo Oksanie i Fiodorowi. Kolewanow dowiaduje się, że wysłane do Petersburga na sprzedaż zboże zniknęło. Podejrzewa, że winny temu jest Ilija Rogożyn. Serafim zamyka w domu Gruszeńkę, by ratować ją przed grzeszną namiętnością, ale Fiodor i tak dostaje się do domu pustelnika.

Kozacka Miłość odcinek 131 streszczenie

Samotna Olga trafia do matki Stiepana, Stiepan robi wszystko, by uratować miłość Olgi i Nikoły. Serafim za wszelką cenę próbuje uchronić Gruszeńkę przed Fiedią, ale dziewczyna lgnie do chłopaka. Kolewanow zaprasza do domu Iliję Rogożyna, prosi Alionę, by zajęła się gościem, a sam przez wiele godzin przesiaduje w domu adwokata Kuczniewa. Między Iliją a Alioną dochodzi do oczyszczającej rozmowy. W rezultacie Ilija prosi Alionę o rękę.

Przysięga streszczenie

Przysięga 429, 430, 431. Streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polsku

KRÓLestwo powtórka online za free

Film KRÓLestwo online. Gdzie oglądać reportaż TVN za darmo? [powtórka]