w

Kozacka Miłość odc. 95, 96, 97, 98, 99 streszczenie, ostatni odcinek VOD

Kozacka Miłość streszczenia odcinkow

Kozacka Miłość odc 95, 96, 97, 98, 99 streszczenie odcinków. Zobacz co przyniósł ostatni odcinek, gdzie oglądać powtórki w TV i online.

Kozacka Miłość odcinek 95, 96, 97, 98, 99

Serial Kozacka Miłość emitowany jest w telewizji TVP 2 o godzinie 18:45. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 13:15. Serial można oglądąć w internecie w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 na żywo za darmo.

  • Kozacka Miłość odc. 94 – piątek 16.04
  • Kozacka Miłość odc. 95 – poniedziałek 19.04
  • Kozacka Miłość odc. 96 – wtorek 20.04
  • Kozacka Miłość odc. 97 – środa 21.04
  • Kozacka Miłość odc. 98 – czwartek 22.04
  • Kozacka Miłość odc. 99 – piątek 23.04

Posłuchaj również piosenki z serialu Kozacka Miłość.

Kozacka Miłość VOD wszystkie odcinki online

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość VOD dostępne są w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Powtórki można oglądać o dowolnej porze, bez rejestracji i za darmo. Ostatni odcinek trafia na TVP VOD po premierze w TVP2.

Jeśli jednak nie możesz obejrzeć jakiegoś odcinka, to warto przeczytać streszczenia odcinków Kozackiej Miłości.

Kozacka Miłość streszczenie odcinków

Kozacka Miłość odc. 95 streszczenie

Iłłarion Gruszyn przyjmuje do pracy Alionę jako służącą. Proponuje jej, aby wraz z ojcem zamieszkała w jego domu. Tutaj Aliona spotyka Stiepana, który, będąc służbowo w Ustiużynie nieoczekiwanie odwiedza ojca. Koźma znajduje Katię i na siłę zaciąga ją do cerkwi, by wziąć ślub, mimo że dziewczyna jest przeciwna. Oksana ucieka z zajazdu do Fiodora. Ale ten, zakochany w Oldze, odrzuca miłość dziewczyny.

Kozacka Miłość odc. 96 streszczenie

Serafim słucha wyznania Oksany i postanawia pomóc jej wrócić do rodziców oraz zemścić się na Fiodorze. Marysia, przerażona, że wyda się oszustwo ze śmiercią Oksany, zmusza Fiodora do realizacji jej planu. Koźma próbuje ocieplić stosunki z Katią i napotyka na jej opór. Tichon i Iłłarion chcą ponownie połączyć Alionę ze Stiepanem.

Kozacka Miłość odc. 97 streszczenie

Matka Oksany błaga Serafima, aby przywołał jej nieżyjącą córkę. Czarownik ukrywa przed nią, że Oksana żyje. Ilia proponuje Alionie, że przepisze na nią były dom Skorniakowa, jednak ona odmawia. Duniasza zgłasza na policji swoje podejrzenia wobec Bułygi. Stiepan pisze wniosek o rozwód.

Kozacka Miłość odc. 98 streszczenie

Fiodor na prośbę Marysi straszy ludzi. Po stanicy rozchodzi się wieść o wilkołaku. Kozacy, poszukując go, wpadają do zagrody Serafima, ale na szczęście Oksanie udało się wcześniej zbiec. Ojciec Stiepana przyjeżdża nocą do stanicy i potajemnie rozmawia z synem, dając mu swoje błogosławieństwo na ślub z Alioną. Obiecuje również pomoc w uzyskaniu rozwodu. Marysia podejrzewając teścia o knowania za jej plecami, postanawia się go pozbyć i w tym celu dodaje trującego ziela do herbaty. Gładysz ma nadzieję na romans z Ustinią, ale jego zaloty budzą zazdrość i gniew Anfisy. Ilia przekazuje ojcu Aliony akt własności ich rodzinnego domu, prosząc o dyskrecję. Następnie prosi o rękę Alionę w obecności jej ojca, który naciska na córkę, żeby przyjęła oświadczyny. Przed domem Aliony pojawia się niespodziewanie Stiepan.

ELIF 949 i 950 STRESZCZENIA ODCINKÓW PO POLSKU

Elif 960, 961, 962, 963, 964 streszczenie po polsku. Oglądaj powtórki VOD

M jak miłość online za darmo bez rejestracji

M jak miłość 1583 i 1584. Gdzie oglądać online za darmo bez rejestracji?