w , ,

Kozacka Miłość odc. 7 po polsku. Streszczenie szczegółowe, oglądaj odcinki na TVP VOD

Kozacka Miłość odc 19 i 20

Kozacka Miłość odc. 67 – streszczenie. Serial emitowany jest w telewizji TVP 2. Wszystkie odcinki obejrzeć można również na TVP VOD.

Serial Kozacka Miłość w TVP 2 emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Powtórki odcinków będą również dostępne w TV. Ostatni odcinek emitowany będzie kolejnego dnia o 13:15.

Kozacka Miłość online na żywo dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP 2 live stream. Wszystkie odcinki udostępniane będą również na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Kozacka Miłość odc. 7 obejrzeć można we wtorek 8 grudnia. Tego dnia o godzinie 13:15 wyemitowana zostanie również powtórka odcinka 6. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków po polsku oraz zwiastun. Cały serial składa się z 270 odcinków.

Kozacka Miłość odc. 6

Stiepan dochodzi do siebie w domu Sotników. Marysia mówi mu, że zbiegły bandyta postrzelił jego i zabił Alonę. Stiepan nie może uwierzyć w śmierć ukochanej ale przedstawiają mu fałszywych świadków. Chce szukać ukochanej u kupca Kolewanowa. Lokaj Ignatij radzi Kolewanowi wyjechać z Aloną za granicę, a kiedy dziewczyna mu się znudzi, zostawić ją tam, wrócić i ożenić się z Olgą. Zrozpaczona Alona na grobie Stiepana przysięga mu wierność. Koźma ucieka od Sotników do miasta i stara się dowiedzieć czegoś o losie Alony.

Kozacka Miłość odc. 7

Alona prosi Kolewanowa, żeby pomógł jej wrócić do rodziców. Kolewanow lawiruje, żeby jak najdłużej zatrzymać ją u siebie. Do kupca przyjeżdżają w gości Ilja Rogożyn z siostrą Olgą. Wpada na nich Stiepan. Kolewanow okłamuje Stiepana, twierdzi, że Alona została zabita i przedstawia mu Olgę jako swoją przyszłą żonę. Tymczasem Alona wpada w oko Ilji bratu Olgi. Ilja prosi przyszłego szwagra o pomoc w poznaniu Alony. Zazdrosny kupiec próbuje oczernić Alonę. Zakochany Ilja zwraca się o pomoc do Olgi. Alona prosi Kolewanowa, żeby pomógł jej wrócić do rodziców. Załamany śmiercią Alony Stiepan wraca z żoną Marysią do stanicy.

Przysięga 354 i 355 streszczenie i VOD

Przysięga odc. 313 i 314. Streszczenie szczegółowe odcinków

Kozacka Miłość odc 19 i 20

Kozacka Miłość odc. 8, 9 i 10 Streszczenie szczegółowe odcinków