w , ,

Kozacka Miłość odc. 28, 29, 30, 31 po polsku. Streszczenie szczegółowe, oglądaj odcinki na TVP VOD

Kozacka Miłość odc 19 i 20

Kozacka Miłość streszczenie odcinków 28, 29, 30, 31. Serial emitowany jest w telewizji TVP 2. Wszystkie odcinki obejrzeć można również na TVP VOD.

Serial Kozacka Miłość w TVP 2 emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Powtórki odcinków będą również dostępne w TV. Ostatni odcinek emitowany będzie kolejnego dnia o 13:15.

Kozacka Miłość online na żywo dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP 2 live stream. Wszystkie odcinki udostępniane będą również na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków po polsku oraz zwiastun. Cały serial składa się z 270 odcinków. W najbliższych dniach obejrzeć można Kozacka Miłość odc. 28, 29, 30, 31.

Kozacka Miłość odc. 27

Karasik zawozi Alionę do siebie, by w przyszłości wykorzystać dziewczynę do swoich celów. Mówi jej, że Stiepan żyje i mieszka w kozackiej stanicy z Marysią. Warwara godzi się nie doprowadzać rodziców Stiepana do upadku, w zamian za ich milczenie. Po ucieczce Aliony Kolewanow każe Łukerii zdobyć informacje o Zosi. Matka Oksany obiecuje pomóc córce zdobyć serce Fiodora.

Kozacka Miłość odc. 28 streszczenie

Marysia proponuje Oksanie skompromitowanie Olgi poprzez namówienie, by włożyła męski strój. Pankow aranżuje spotkanie Kolewanowa z Zosią. Kolewanow zabiera służącej listy adresowane do Aliony. Od właściciela karczmy Fiodor dowiaduje się, że hersztem bandy rabusiów jest Koźma. Koźma daje Stiepanowi drogocenną broszę i prosi o przekazanie jej Kati. Z obawy przed Kolewanowem, Aliona zgadza się uciec z Karasikiem.

Kozacka Miłość odc. 29 streszczenie

Olga uświadamia sobie, że padła ofiarą intrygi Marysi. Przeprasza kozaków i obiecuje wyjechać. Timocha ukrywa się w bani przed ścigającymi go kozakami. Potem Stiepan wywozi ze stanicy zbiega ukrytego w sianie. Marysia przypadkiem znajduje u męża kradzioną broszkę. W tajnym schowku bandytów, wśród zrabowanych rzeczy, kozacy znajdują zabawkę, którą Koźma zrobił kiedyś dla Marysi.

Więzień Miłości odc. 472, 473, 474, 475

Więzień Miłości odc. 468, 469 i 470. Streszczenie odcinków po polsku

M jak miłość online za darmo bez rejestracji

M jak miłość 1558. Gdzie oglądać online za darmo bez rejestracji?