w , ,

Kozacka Miłość odc. 19 i 20 Streszczenie szczegółowe odcinków

Kozacka Miłość odc 19 i 20

Kozacka Miłość odc. 19 i 20 streszczenie odcinków. Serial emitowany jest w telewizji TVP 2. Wszystkie odcinki obejrzeć można również na TVP VOD.

Serial Kozacka Miłość w TVP 2 emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Powtórki odcinków będą również dostępne w TV. Ostatni odcinek emitowany będzie kolejnego dnia o 13:15.

Kozacka Miłość online na żywo dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP 2 live stream. Wszystkie odcinki udostępniane będą również na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Kozacka Miłość odc. 19 obejrzeć można we wtorek 29 grudnia. W środę wyemitowany zostanie odcinek 20. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków po polsku oraz zwiastun. Cały serial składa się z 270 odcinków.

Posłuchaj piosenki z Kozackiej Miłości

Kozacka Miłość streszczenie odcinków

Kozacka Miłość odc. 19 streszczenie

Rodzice Aliony przyjeżdżają do Konstatnynowa i dowiadują się, że córka została utrzymanką Kolewanowa. Stiepan pogodził się z rolą męża Marysi, jednak do stanicy powraca Wasia. Zaniepokojony stosunkiem Nikoły do Olgi, Grigorij wysyła syna do miasta. Fiodor buntuje się przeciw ojcu i nadal prześladuje Olgę. Kolewanow i Karasik wymyślają nową intrygę.

Kozacka Miłość odc. 20 streszczenie

Ataman przesłuchuje Timofieja Srokę, który miał w posiadaniu “pańską” rzecz. Marysia zauważa, że Olga interesuje się jej mężem i grozi dziewczynie. Olga postanawia opuścić dom Sotników. Nikoła przekazuje pieniądze, które pomogą Kati rozwiązać problemy z mieszkaniem i dokumentami. Tichon kłóci się z żoną. Zarzuca jej, że sprzedała córkę. Przez ścianę wszystko słyszy Nikoła.

Przysięga 354 i 355 streszczenie i VOD

Przysięga 324 325. Streszczenie szczegółowe odcinków: Gulsum umiera w szpitalu

Dzisiaj Skoki na żywo w internecie za darmo. Transmisje online

Turniej Czterech Skoczni 2020. Kiedy i o której dziś skoki na żywo w Oberstdorfie online?