w

Kozacka Miłość odc. 209, 210, 211 streszczenie, ostatni odcinek VOD

Kozacka Miłość 157, 158, 159

Kozacka Miłość 209, 210, 211 streszczenie odcinków. Zobacz co przyniósł ostatni odcinek, gdzie oglądać powtórki w TV i online.

Serial Kozacka Miłość emitowany jest w telewizji TVP 2 o godzinie 18:45. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o godzinie 13:15. Serial można oglądąć w internecie w porze emisji na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 na żywo za darmo.

Kozacka Miłość VOD wszystkie odcinki online

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość VOD dostępne są w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Powtórki można oglądać o dowolnej porze, bez rejestracji i za darmo. Ostatni odcinek trafia na TVP VOD po premierze w TVP2.

OGLĄDAJ SERIAL NA TVP VOD

W najbliższych dniach premiera serialu Kozacka Miłość 209, 210, 211, 212, 213.

Jeśli jednak nie możesz obejrzeć jakiegoś odcinka, to warto przeczytać streszczenia odcinków Kozackiej Miłości.

Kozacka Miłość streszczenie odcinków

Kozacka Miłość 208 streszczenie

Marysia wyprasza Gruszeńkę. Ta zamierza wrócić do stanicy. Nieznajomy woźnica chce ją podwieźć, ale Marysia nagle przepędza go i zabiera Gruszeńkę do siebie. Karasik dopytuje się o restaurację Anfisy. Do stanicy dociera wieść o śmierci Aliony. Koźma obwinia siebie i Marysię.

Kozacka Miłość 209 streszczenie

Siemionow dochodzi do wniosku, że to Marysia jest winna śmierci Aliony. Stara się wyciągnąć jej tajemnice od Gruszeńki i odnaleźć Swistunowa. Tymczasem Swistunow dowiaduje się, że aktor nagle się wzbogacił i zaczyna wchodzić z nim w komitywę. Marysia odrzuca pomoc Oksany i wyprasza ją z domu. Stiepan oznajmia Marysi, że Aliona nie żyje i odchodzi od żony.

Kozacka Miłość 210 streszczenie

Olga na próżno przekonuje Tichona, by odłożył wizytę u córki. Tichon ucieka z domu i jedzie do Konstantynowa. Lubasza usprawiedliwia przed Galiną działania Koźmy, który martwi się o swoją córkę. Fiodor, który jest w pobliżu, zdaje sobie sprawę, że chodzi o Marysię. Stiepan postanawia przenieść się do Ustiużyna. Marysia rozumie, że to koniec ich małżeństwa. Oksana opowiada Fiodorowi o dziwnym zachowaniu Marysi. Fiodor pędzi do miasta, by wesprzeć siostrę.

Kozacka Miłość 211 streszczenie

W pogoni za Tichonem dochodzi do wypadku powozu. Olga nie jest w stanie kontynuować podróży. Fiodor zjawia się na miejscu wypadku i obiecuje Oldze odszukać Tichona. Nieświadomy sytuacji ojciec Aliony przybywa do Konstantynowa do mieszkania Iliyi. Łukieria proponuje Goriuchinowi, by kupił lokal Anfisy i przekształcił go w teatr. Aresztowany Koźma wyznaje Marysi, że weźmie winę na siebie.

Kozacka Miłość 212 streszczenie

Tichon umiera, przed śmiercią bierze Olgę za swoją córkę. Licząc na zdobycie dowodów, Stiepan prosi Timofieja, żeby przygarnął chłopca, który pomagał Koliewanowowi. Anikiejew zakłada, że zeznania Koźmy doprowadzą do zdemaskowania Marysi. Koźma, w ostatniej chwili unika pułapki, zastawionej przez policję. Fiodor usiłuje przekonać Marysię, że wyznanie Koźmy, iż jest jej ojcem, to wymysł.

Kozacka Miłość 213 streszczenie

Po pogrzebie Tichona, Iliya i Olga postanawiają wyjechać i rozpocząć wszystko od nowa. Goriuchin niespodziewanie zostaje właścicielem restauracji Anfisy. Adwokat i Karasik planują odebrać Goriuchinowi restaurację. Stiepan uzyskuje informację o miejscu pobytu Koliewanowa i organizuje pościg. Na czas swojej nieobecności prosi matkę o opiekę nad Kiriuszą. Marysia ukrywa mordercę i odprawia policjantów nie pozwalając im na rewizję.

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei 137, 138, 139 streszczenie szczegółowe odcinków. Powtórki na VOD TVP

Club Brugge - Manchester City online stream

Radomiak – Górnik Łęczna online za darmo. Mecz na żywo w internecie