w , ,

Kozacka Miłość odc. 11, 12 i 13 Streszczenie szczegółowe odcinków

Kozacka Miłość odc 19 i 20

Kozacka Miłość streszczenie odcinków 11, 12 i 13 Serial emitowany jest w telewizji TVP 2. Wszystkie odcinki obejrzeć można również na TVP VOD.

Serial Kozacka Miłość w TVP 2 emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Powtórki odcinków będą również dostępne w TV. Ostatni odcinek emitowany będzie kolejnego dnia o 13:15.

Kozacka Miłość online na żywo dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP 2 live stream. Wszystkie odcinki udostępniane będą również na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Kozacka Miłość odc. 11 obejrzeć można we wtorek 15 grudnia. W środę wyemitowany zostanie odcinek 12, a w czwartek Kozacka Miłość odc. 12. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków po polsku oraz zwiastun. Cały serial składa się z 270 odcinków.

Posłuchaj piosenki z Kozackiej Miłości

Kozacka Miłość streszczenie odcinków

Kozacka Miłość odc. 11

Grigorij wynajmuje płatnego zabójcę, aby rozprawił się z Koźmą. Waśka uprzedza go o tym. Pod nieobecność Kolewanowa, Ignatij przyprowadza do domu swoją utrzymankę Anfisę i poleca sługom traktować ją jak panią. Bogdan wszczyna bójkę ze Stiepanem. Grigorij i Marysia domyślają się, że to sprawka Fiodora. W domu Sotników panuje coraz większa niezgoda. Stan zdrowia Olgi pogarsza się. Lekarz zaleca jak najszybszy wyjazd z miasta.

Kozacka Miłość odc. 12

Fiodor zapewnia Bogdana, że Marysia nadal go kocha. Marysia zarządza pilną przeprowadzkę do nowego domu. Kolewanow udziela pomocy rodzicom Aliony. Kupcowi nie udaje się jednak pozyskać uczucia dziewczyny. Ilja i Olga przyjeżdżają do stanicy, gdzie trwa świętowanie zasiedlin.

Kozacka Miłość odc. 13

Marysia podczas oblewania mieszkania stara się wzbudzić zazdrość Stiepana. Kiedy dociera do niej, że mąż się obraził, przegania gości z domu. Koźma słyszy, że Sotnik i Marysia życzą mu śmierci, wyjeżdża ze stanicy. Fiodor namawia Bogdana, żeby policzył się ze Stefanem. Ilja zostawia Olgę w domu Sotnika i wyjeżdża do Francji szukać Kolewanowa.

Więzień Miłości streszczenia

Więzień Miłości odc. 452 i 453. Streszczenie szczegółowe po polsku

Leśniczówka online

Leśniczówka odc. 304 i 305 streszczenie szczegółowe