w , ,

Kozacka Miłość odc. 1 i 2 po polsku. Streszczenie szczegółowe, oglądaj odcinki na TVP VOD

Kozacka Miłość odc 19 i 20

Kozacka Miłość streszczenie odcinków 1 i 2. Rosyjski serial emitowany będzie w telewizji TVP 2. Wszystkie odcinki obejrzeć można również na TVP VOD.

Serial Kozacka Miłość w TVP 2 emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Powtórki odcinków będą również dostępne w TV. Ostatni odcinek emitowany będzie kolejnego dnia o 13:15.

Kozacka Miłość online na żywo dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP 2 live stream. Wszystkie odcinki udostępniane będą również na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Kozacka Miłość na TVP VOD

Kozacka Miłość odc. 1 obejrzeć można w poniedziałek 30 listopada, 1 grudnia premiera odc. 2. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków po polsku oraz zwiastun. Cały serial składa się z 270 odcinków.

Kozacka Miłość odcinek 1 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku

Nieznajomy ratuje Marysię przed pewną śmiercią. W wiosce krążą plotki, że piękna dziewczyna zakochała się w nim. Kolewanow zabiega o rękę Aliony. Kiedy otrzymuję odmowę, szantażuje ją. Ale rodzice Aliony nalegają na ślub i przyspieszają jego termin. Stiepan przekonuje ukochaną do ucieczki. Zakochani umawiają się, by do ślubu nie dawać upustu swoim uczuciom. Namiętność okazuje się jednak silniejsza. Kolewanow zamierza odnaleźć niedoszłą narzeczoną i jednak ożenić się z nią.

Kozacka Miłość odcinek 2 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku

Stiepan odrzuca miłość Marysi. Rozzłoszczona dziewczyna oznajmia ojcu i braciom, że mężczyzna ją skrzywdził. Grigorij gotowy jest zabić sprawcę, jednak córka żąda, by chłopak się z nią ożenił. Stiepan zostaje zmuszony do przysięgi, że poślubi Marysię. Sotnik pilnie przygotowuje wystawne wesele. Dowiedziawszy się o ślubie ukochanego, Aliona rzuca się do jeziora. Kolewanow podąża tropem uciekinierów.

Warsaw Shore 14 online

Warsaw Shore 14 online. Uczestnicy, gdzie oglądać odc. 3

Przysięga 354 i 355 streszczenie i VOD

Przysięga 310, 311, 312 szczegółowe streszczenie