w

Kozacka Miłość 152 streszczenie. Odcinek na vod tvp pl

Kozacka Miłość 157, 158, 159

Kozacka Miłość odcinek 152 streszczenie i powtórki VOD. Zobacz kiedy i gdzie oglądać powtórki serialu, a także co wydarzy się w kolejnym odcinku.

Kozacka Miłość odcinek 152 / 2.08 godz. 18:45

Serial Kozacka Miłość 152 obejrzeć można w poniedziałek o godzinie 18:45 w telewizji TVN 2. Powtórka odcinka dostępna jest również następnego dnia o 13:15 w TV.

Ponadto wszystkie odcinki dostępne są jako powtórki w internecie. Kozacka Miłość 152 na VOD TVP PL pojawi się po premierze w telewizji. Serial online można oglądać za darmo, bez logowania.

Jeśli jesteście ciekawi co wydarzy się w odc. 152, to poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe.

Kozacka Miłość odcinek 152 streszczenie

Oksana przyczynia się do tego, że Kozacy łapią Koźmę i Srokę i przyprowadzają ich do stanicy na sąd. Fiodor każe przyprowadzić Oksanę i powoduje, że dziewczyna publicznie przyznaje się do winy. Jednocześnie Fiodor staje po stronie Oksany i oświadcza, że się z nią ożeni. Mądre przeprowadzenie dochodzenia zjednuje Fiodorowi szacunek zebranych i wdzięczność rodziców Oksany.

Gawryła załamany postępkiem córki zamierza odejść ze stanicy powodując rozpacz Wiery. Stiepan z matką jadą na grób Iłlariona, przy wyjeździe z miasta zabierają stojącą tam Gruszeńkę, umówioną wcześniej w tajemnicy przez matkę Stiepana. Tymczasem do Ustiużyna przyjeżdża zdenerwowana Marysia, której niepokój podsycił Serafim.

Na Wspólnej 3265

Na Wspólnej 3265 streszczenie, odcinek online

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei 79 streszczenie. Odcinek na VOD TVP PL