w ,

Jagiellonia – Lech online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Mecz Jagiellonia - Lech online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream? Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w internecie.

Gdzie i kiedy oglądać transmisję?

Mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań odbędzie się w piątek o godzinie 20:30 w 9. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Transmisja w programie TV znajduje się na Canal+ Sport. Komentatorami będą Bartosz Gleń i Maciej Murawski. Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia - Lech na żywo w internecie?

Jagiellonia - Lech stream online

Mecz Jagiellonia - Lech online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Player oraz Canal Plus Online. Nie jest to jednak darmowa usługa. Obecnie można jednak skorzystać z promocyjnej ceny.

Lech Poznań jest liderem PKO BP Ekstraklasy. Do tej pory zdobył 18 punktów. Jagiellonia Białystok ma tylko połowę z tego, co daje trzynaste miejsce w tabeli. Większość punktów białostoczanie zdobyli na początku sezonu, a ostatnie zwycięstwo odnieśli prawie dwa miesiące temu.

Statystyki i forma przemawiają oczywiście za Kolejorzem. Problem w tym, że Lechowi Poznań w Białymstoku nie idzie. Ostatnie zwycięstwo tam odniósł... w 2013 roku.

Górnik Łęczna - Piast Gliwice transmisja

Widze – Skra online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Hiszpania - Francja transmisja TVP 1

Greuther Furth – Bayern online za darmo