Hurkacz – Seppi online na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream

Mecz Hurkacz – Seppi na żywo. Mecze live można oglądać w TV i online. Gdzie obejrzeć live stream online i transmisję w TV z meczu US Open Hurkacz – Seppi? O której dzisiaj zagra Hubert Hurkacz na żywo?

Hubert Hurkacz w II rundzie US Open zagra z Andreasem Seppim. Gdzie oglądać transmisje? Hubert Hurkacz na żywo pokazywany jest w telewizji Eurosport 1. Transmisje z Hurkacz – Seppi można obejrzeć również w internecie. O której godzinie? Początek meczu na żywo po godzinie 18:30.

Hurkacz Seppi live stream online

Mecze Hurkacza online udostępnia IPLA TV i Eurosport Player, gdzie dostępny jest live stream online z Eurosport 1. Dostęp do transmisji nie jest jednak darmowy. Należy wykupić specjalny pakiet. Zapraszamy do śledzenia meczu Hurkacza na żywo dzisiaj w TV lub internecie.

W pierwszej rundzie Hubert Hurkacz pokonał Gierasimowa. Czy dziś również okaże się lepszy? Na to liczymy, podobnie zresztą jak w przypadku Igi Świątek, która również dzisiaj rozegra swoje spotkanie. Mecze Polaków na żywo w Eurosport 1.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ