w

Hotel Paradise finał. Oglądaj online na żywo lub powtórkę VOD

Hotel Paradise finał

Hotel Paradise – finał na żywo można obejrzeć w TVN7 lub internecie. Powtórki dostępne są w formie VOD za darmo na platformie Player.

Sezon 2 Hotel Paradise cieszył się dużym zainteresowaniem. Liczył on 48 odcinków, z czego ostatni wyemitowany zostanie w czwartek 19 listopada 2020 roku o godzinie 20:30 w telewizji TVN7. Kto wygra finał Hotel Paradise 2? W programie pozostały już tylko dwie pary.

Hotel Paradise 2 finał online. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków

Hotel Paradise online można oglądać na platformie Player. Powtórki wszystkich odcinków w VOD dostępne są tam za darmo. Hotel Paradise 2 finał można znaleźć tam również na żywo, ale trzeba posiadać dostęp do pakietu START, który umożliwia oglądanie m.in. telewizji TVN 7 online.

Hotel Paradise finał – ostatni odcinek

Przed nami odpowiedź na najważniejsze pytanie tego sezonu – kto wygra drugą edycję Hotelu Paradise? Wielkie emocje i wielka niewiadoma! Dwie pary mają szansę by stanąć na Ścieżce Lojalności. Co planują Ata, Sonia, Łukasz i Artur?

Każde z nich rozpatruje różne scenariusze. Zgarnąć pieniądze dla siebie czy być lojalnym i podzielić się wygraną z partnerem, z którym doszli do samego końca? Kto będzie chciał poćwiczyć rzucanie kulą? Kto się przygotowuje na takie rozwiązanie? Jakie mają wytłumaczenia swoich decyzji? W takich chwilach niepewności i napięcia przydałby się wsparcie najbliższych, którzy są teraz daleko.

Na szczęście czeka na nich niespodzianka i kilka słów otuchy od rodziny przed finałem.Wieczorne wspólne rozmowy są niczym badanie przeciwnika, a potem musi nastać cisza, bo nie można konsultować już wzajemnie swoich decyzji. Ile o sobie wiedzą? Na ile się sprawdzili? Czy mogą sobie ufać? Na kogo zagłosują uczestnicy? Czym będą podyktowane ich decyzje? Która z par wygra i stanie na Ścieżce Lojalności? Odpowiedzi na wszystkie pytania już dziś podczas Wielkiego Finału!

Hotel Paradise 2 finaliści

W finale Hotel Paradise 2 zobaczymy dwie pary. Są to Ata Postek i Artur Sargsyan oraz Sonia Szklankowska i Łukasz Karpiński. Kto wygra drugą edycję? Zapraszamy do oglądania finału w TVN 7 lub powtórek w internecie.

Program Hotel Paradise 2 prowadzi Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise 2 odcinek 1 powtórka

Hotel Paradise 2 – finał online. Odcinek 48: powtórka, zwycięzcy, zasady

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif odcinek 862 i 863. Streszczenie po polsku, ostatni odcinek VOD