w

Hotel Paradise 4 online. Odcinek 4, 5 i 6: powtórki za darmo

Hotel Paradise 4 online

Hotel Paradise 4 online za darmo. Odcinki programu oglądać można w TVN 7. Powtórka Hotel Paradise dostępna jest w internecie na platformie Player oraz w sobotę w TVN7. Odcinek 1 można było obejrzeć w poniedziałek. W najbliższych dniach ukaże się jeszcze odc. 4, 5 i 6.

Hotel Paradise 4

Hotel Paradise to program, który zyskał dużą oglądalność. Do tej pory wyemitowane zostały 3 sezony. 3 września premiera Hotel Paradise 4 odc. 5.

OGLĄDAJ HOTEL PARADISE NA PLAYER.PL

Hotel Paradise 4, podobnie jak sezon 3, składa się z 60 odcinków. Tym razem można je oglądać pięć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w telewizji TVN 7 oraz online. Program ponownie prowadzi Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise 4 odcinek 5 już w piątek, a odcinek 6 w poniedziałek.

Hotel Paradise 4 online
Fot. x-news

Hotel Paradise 4 online. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków za darmo

Hotel Paradise 4 online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Odcinek 1, 2, 3 i 4 jest już dostępny na Player.pl.

OGLĄDAJ HOTEL PARADISE NA PLAYER.PL

Od niedawna platforma Player nie jest darmowa. Najtańszy pakiet można obecnie wykupić za 5 zł miesięcznie. Fani Hotel Paradise 3 otrzymają tam również rozszerzone odcinki oraz dodatkowe filmy z Zanzibaru, które pozwolą być jeszcze “bliżej” uczestników.

Odcinki Hotel Paradise 4 online i w TV

  • Hotel Paradise odc. 4 – czwartek 2.09
  • Hotel Paradise odc. 5 – piątek 3.09
  • Hotel Paradise odc. 6 – poniedziałek 6.09
  • Hotel Paradise odc. 7 – wtorek 7.09
  • Hotel Paradise odc. 8 – środa 8.09

Hotel Paradise 4 odc. 3

Dziewczyny wybierają spośród siebie tę, która stworzy parę z Kubą. Jak myślicie, która z nich najbardziej pasuje do singla? Na kogo postawią uczestniczki? I czy sama zainteresowana, na którą padnie wybór koleżanek, będzie chętna by zmienić parę? Dla jednego z uczestników może to nie być najlepszy dzień… Jak to zniesie? Czy będzie miał żal? I do kogo? Do swojej partnerki czy do Kuby?

Ale to nie jest pierwsza zła wiadomość dla męskiej części mieszkańców w tym odcinku. W Hotelu pojawi się kolejny rywal. I jeśli wziąć pod uwagę fakt, że dziewczyny deklarują otwartość na innych partnerów, to sytuacja chłopaków robi się coraz bardziej niepewna. I jakby tego było mało, to jeszcze nowy uczestnik ma włoskie korzenie… A Włosi wiadomo… Potrafią robić wrażenie na kobietach.

I takim oto sposobem będziemy mieć w programie cztery uczestniczki i sześciu uczestników. No jak by nie patrzeć, robi się tłok w męskim gronie i odrobinę stresująco. Aby nasi panowie nie musieli długo żyć w takiej niepewności, pojawi się promyk nadziei. A będzie nim piękna dziewczyna, o której względy zawalczą w wyścigu. Macie ochotę na scenę rodem z filmu „Szybcy i wściekli”?

Przysięga streszczenie

Przysięga 471, 472, 473 Streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polsku

Górnik - Radomiak transmisja

Korona – Miedź online za darmo. Mecz na żywo w internecie