w

Hotel Paradise 3 online. Kiedy powtórki za darmo

Hotel Paradise 2 odcinek 1 powtórka

Hotel Paradise 3 online za darmo. Kiedy leci? Odcinki programu oglądać można w TVN 7. Powtórka Hotel Paradise dostępna jest w internecie na platformie Player oraz w sobotę w TVN7. Edycja 3 rozpocznie się 22 lutego.

Hotel Paradise 3 kiedy i o której leci?

Hotel Paradise to program, który zyskał dużą oglądalność. Do tej pory wyemitowane zostały 2 sezony. 22 lutego rozpocznie się edycja 3.

Hotel Paradise 3 składa się z 60 odcinków. Można je oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30 w telewizji TVN 7 oraz online. Program ponownie prowadzi Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise 3 odcinek 1 już w poniedziałek.

Hotel Paradise 3 powtórki online
Fot. x-news

Hotel Paradise 3 online. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków za darmo

Hotel Paradise 3 online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Odcinek 1 jest już dostępny na Player.pl. Odcinki na Youtube, CDA i Dailymotion nie są udostępniane przez TVN7.

Od niedawna platforma Player nie jest darmowa. Najtańszy pakiet można obecnie wykupić za 4 zł miesięcznie. Fani Hotel Paradise 3 otrzymają tam również rozszerzone odcinki oraz dodatkowe filmy z Zanzibaru, które pozwolą być jeszcze “bliżej” uczestników.

OGLĄDAJ HOTEL PARADISE 3 NA PLAYER.PL

Odcinki Hotel Paradise 3 online i w TV

  • Hotel Paradise odc. 1 – poniedziałek 22.02
  • Hotel Paradise odc. 2 – wtorek 23.02
  • Hotel Paradise odc. 3 – środa 24.02
  • Hotel Paradise odc. 4 – czwartek 25.02

Hotel Paradise 3 odcinek 1

Pierwszego dnia w raju zamieszka dziewięcioro uczestników. Każdy z nich to silna indywidualność. Każdy z nich z czystą kartą. Jednak tuż po przekroczeniu progu Hotelu, karty zaczną się zapisywać. I nawet najmniejsze wydarzenie, niespodziewana sytuacja mogą zaważyć na ich dalszych losach.

Jak tym razem dojdzie do spotkania mieszkańców? Kto zauroczy się od pierwszego wejrzenia? A kogo nikt nie powali na kolana? Czy zakomunikują to innym uczestnikom, czy będą skrywać ten fakt w tajemnicy, by móc prowadzić grę na własnych warunkach?Mieszkańcy nie będą owijać w bawełnę i od razu zechcą dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. W końcu przed pierwszym wyborem to jak najbardziej uzasadnione. Czekają ich intensywne rozmowy o związkach, rozstaniach, miłosnych rozczarowaniach, oczekiwaniach względem programu. Już na samym początku podzielą się ze sobą bardzo intymnymi faktami ze swojego życia. Czy te informacje pomogą im wybrać osobę, z którą chcieliby stworzyć pierwszą parę? A ta chwila nastąpi dość szybko.

Po całym dniu niesamowitych wrażeń panie będą musiały zdecydować z kim spędzą pierwszą noc w Hotelu Paradise. Ale żeby wybór nie był oczywisty, Klaudia zorganizuje dla nich test na spostrzegawczość. Czy dziewczynom uda się trafić w tych uczestników, z którymi chciałyby stworzyć pary? Czym będą się kierować i czy zdradzą kogo miały na myśli dokonując ostatecznego wyboru?

W trzecim sezonie emocji nie zabraknie. Zapraszamy do oglądania Hotel Paradise 3 online lub za darmo w TVN 7.

Sanatorium MIłości 3 odc. 8 online

Sanatorium Miłości 3 odc 8 – powtórki online. Gdzie obejrzeć VOD TVP?

Hotel Paradise piosenka Soni tekst

Hotel Paradise piosenka Soni – “Oto Raj” (tekst)