w

Hotel Paradise 2 online. Odcinek 27: kiedy powtórki, uczestnicy

Hotel Paradise 2 odcinek 1 powtórka

Hotel Paradise 2 online za darmo. Odcinki programu oglądać można w TVN 7. Powtórki Hotel Paradise odcinek 27 dostępna jest w internecie na platformie Player oraz w sobotę w TVN 7.

Kiedy emisja odcinków?

Hotel Paradise to program, który zyskał dużą oglądalność. Jesienią 2020 roku rozpoczęła się emisja drugiego sezonu. Kiedy lecą kolejne odcinków?

Hotel Paradise 2 składa się z 48 odcinków. Można je oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7 oraz online. Program ponownie prowadzi Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise 2 odcinek 27 wyemitowany zostanie w środę 14 października.

Hotel Paradise 2 online
Fot. x-news

Hotel Paradise 2 online. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków

Hotel Paradise 2 online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia. Odcinek 7 jest już dostępny na Player.pl za darmo. Znaleźć tam można również live stream z TVN7, ale aby mieć do niego dostęp trzeba wykupić pakiet za 10 zł na miesiąc.

Odcinki Hotel Paradise 2 online i w TV

 • Odcinek 24 – czwartek 8 października
 • Odcinek 25 – poniedziałek 12 października
 • Odcinek 26 – wtorek 13 października
 • Odcinek 27 – środa 14 października
 • Odcinek 28 – czwartek 15 października

Hotel Paradise 2 odcinek 27

Nowa uczestniczka Beata vel Ata to prawdziwa dziewczyna petarda. W zaledwie kilka minut wywołała w Hotelu ogromne emocje wśród uczestników. Wie, że liczy się każda minuta. Nie traci czasu i od razu przechodzi do działania, starając się wybadać miłosne relacje w grupie. Panowie są pod nieprawdopodobnym wrażeniem jej niebywałej energii i uroku. Natychmiast zdobywa ich sympatię i zainteresowanie.

Z kolei panie po raz pierwszy czują potężne zagrożenie ze strony nowej uczestniczki. Jej pewność siebie i bezpośredniość wprawia je w zakłopotanie. W trakcie wieczoru starają się robić dobrą minę do złej gry, ale w ich głowie pojawia się totalny chaos emocjonalny. 

Ania postanawia podzielić się z Ivanem swoimi przemyśleniami związanymi z intencjami Beaty. Jest przekonana, że ona nie odpuści i zrobi wszystko aby namieszać w ich związku. Jak na te rewelacje zareaguje Ivan? Julia, podobnie jak Ania, nie pała miłością do Beaty i również wyczuwa w niej chęć zrobienia zamieszania w Hotelu. Sonia jako jedyna wydaje się nie mieć żadnych obiekcji wobec Aty.


Niewinny toast przy barze Julii i Kamila zamienia się w bardzo szczerą i intymną rozmowę, po której ich wspólna przyszłość stoi pod wielkim znakiem zapytania. Jego wyznanie całkowicie ją zaskakuje i tym razem wydaje się, że to jej zależy na nim bardziej, a nie odwrotnie. Pojawienie się nowej uczestniczki wywołuje burzę myśli w głowie Artura. Postanawia przeprowadzić poważne rozmowy z Beatą oraz Dominiką. Jaki będzie ich efekt? Jak potoczą się losy mieszkańców Rajskiego Hotelu po przejściu huraganu o imieniu Ata?

Uczestnicy Hotel Paradise 2

 • Magda Jankowska ma 24 lata, pochodzi z Białegostoku, mieszka w Warszawie. Instagramerka i influencerka.
 • Dominika Konował ma 24 lata, pochodzi z Poznania. Jest managerem studia tatuażu.
 • Ivan Yevtushenko ma 23 lata i pochodzi z Ukrainy. Jest agentem ds. nieruchomości.
 • Łukasz Karpiński, ma 24 lata, mieszka w Warszawie. Jest trenerem personalnym.
 • Ania Matysek, 25-latka z Wrocławia. Na co dzień pracuje w banku, wcześniej zajmowała się kryptowalutami i pracowała na giełdzie
 • Kamil Piórkowski, ma 25 lat, pochodzi z Chorzowa. Jest właścicielem agencji hostess oraz event managerem.
 • Monika Brzyśkiewicz, ma 26 lat, jest z Wrocławia. Właścicielka salonu kosmetycznego.
 • Bartek Graczyk, 22-latek z Lublina. Jest zawodnikiem MMA. Na co dzień pracuje jako kucharz

love Island 2 online

Love Island 2 online – Powtórki, ostatni odcinek

Przysięga streszczenie szczegółowe

Przysięga odc. 276 i 277 szczegółowe streszczenie