Holandia – Polska. Transmisja na żywo w internecie

Transmisja z meczu Holandia – Polska za darmo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Mecz na żywo pokaże telewizja TVP, 1 TVP Sport, a także Polsat Sport. Live stream online za free udostępnia sport.tvp.pl, WP Pilot i aplikacja mobilna TVP Sport.

Długo musieli kibice reprezentacji Polski czekać na kolejny mecz. W końcu jednak biało-czerwoni pojawią się na boisku i od razu zagrają o stawkę jaką są punkty w Lidze Narodów UEFA.

Mecz Holandia – Polska na żywo oglądać można w piątek 4.09.2020 o godzinie 20:45. Gdzie oglądać meczosy live? Transmisję przeprowadzą aż trzy polskie telewizje: TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Mecz Holandia – Polska w TVP komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Andrzej Juskowiak, a w Polsacie Sport Bożydar Iwanow z Amsterdamu.

Mecze reprezentacji Polski można oglądać również w internecie. Live stream z Holandia – Polska za darmo udostępnia aplikacja i serwis TVP Sport online. Ponadto TVP 1 na żywo w internecie dostępna jest na WP Pilot. Na tej platformie transmisje można oglądać również za granicą.

Relacja live z Holandia – Polska w TVRadar.pl.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P