GP Danii online za darmo. Transmisja Grand Prix żużel na żywo 2021

Grand Prix Danii online za darmo. Gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Rosjii? Wyniki live można śledzić w naszym serwisie, a live stream i transmisję udostępnia Canal+ Premium.

W sobotę 11 września odbędzie się Speedway Grand Prix Danii. Zawody odbędą się w Vojens. Jak poradzą sobie Polacy? Zobacz gdzie obejrzeć żużel na żywo i transmisję z GP Danii 2021.

Początek zawodów już dzisiaj o godzinie 19:00. Transmisja TV z Grand Prix Danii dostępna będzie w Canal+ Premium. Studio rozpocznie się 30 minut wcześniej. Żużel na żywo i GP Danii komentować będą Tomasz Dryła oraz Tomasz Bajerski.

Gdzie obejrzeć żużel na żywo w internecie? Przede wszystkim GP Danii online za darmo można śledzić w naszej relacji live. Zdajemy sobie jednak sprawę, że większość kibiców szuka transmisi i live stream. Gdzie obejrzeć?

Są legalne sposoby na oglądania GP Vojens transmisja w internecie znajduje się na platformie Canal+ Online oraz Player. Nie jest to jednak darmowa usługa i wymaga wykupienia dostępu do pakietu sportowego. Warto jednak skorzystać, bo umożliwia on oglądanie nie tylko żużla na żywo, ale również wielu innych wydarzeń sportowych.

Po dotychczasowych zawodach Speedway Grand Prix liderem klasyfikacji generalnej jest Bartosz Zmarzlik, który o jeden punkt wyprzedza Artioma Łagutę.

Lista startowa Grand Prix Danii w Vojens

 1. Mikkel Michelsen (Dania)
 2. Anders Thomsen (Dania)
 3. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
 4. Max Fricke (Australia)
 5. Emil Sajfutdinow (MFR)
 6. Matej Zagar (Słowenia)
 7. Krzysztof Kasprzak (Polska)
 8. Artiom Łaguta (MFR)
 9. Fredrik Lindgren (Szwecja)
 10. Robert Lambert (Wielka Brytania)
 11. Martin Vaculik (Słowacja)
 12. Bartosz Zmarzlik (Polska)
 13. Maciej Janowski (Polska)
 14. Leon Madsen (Dania)
 15. Jason Doyle (Australia)
 16. Oliver Berntzon (Szwecja)

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P