Od 20 listopada 2022 roku rozpocznie się święto dla każdego fana piłki nożnej – Mistrzostwa Świata w Katarze. Jest to wydarzenie o tyle szczególne, że po raz pierwszy będzie miało miejsce w kraju islamskim i późną zimą, a nie latem – wpływ na taką decyzję miały wysokie temperatury, jakie o tej porze występują w tym kraju. Gdzie będzie można obejrzeć mecze online? Niektórzy realizatorzy zdecydowali się to umożliwić.

Mundial 2022 – online za darmo

Oczywiste jest to, że impreza takiej rangi, jak mistrzostwa świata w piłce nożnej, przyciągnie przed odbiorniki wielu widzów. Transmisje z mistrzostw oglądać można w TVP 1, TVP 2, TVP Sport i TVP 4. Są jednak osoby, które nie mają lub nie korzystają z telewizorów – i one także zostały dostrzeżone. Także one będą mogły obejrzeć transmisje na żywo na tych urządzeniach, na których lubią.

Mecze MŚ 2022 dzisiaj można obejrzeć także, siedząc przed komputerem, laptopem lub z telefonem w dłoni. Jak oglądać mecze w ten sposób? Jedną z możliwości jest śledzenie poczynań piłkarzy na stronie sport.tvp.pl. Kibice będą mogli obejrzeć wszystkie rozegrane w ramach mistrzostw spotkania, w tym oczywiście te z udziałem polskiej reprezentacji. Godziny meczów to 14:00, 17:00 i 20:00 czasu polskiego.

Jak informuje TVP, online będzie można obejrzeć poczynania piłkarzy w dwóch streamach – tradycyjnym i alternatywnym „ze stadionu” – z czterema dostępnymi ścieżkami dźwiękowymi: polską, angielską, z audiodeskrypcją i bez komentarza, dzięki czemu można będzie wybrać oglądanie według własnych preferencji.

Tu piłkarskich emocji nie zabraknie

Poza sport.tvp.pl również inne strony oferują kibicom piłki nożnej szansę obejrzenia meczów. Live stream prowadzić będzie między innymi WP Pilot, gdzie po obejrzeniu spotu reklamowego widzowie będą mogli za darmo śledzić piłkarskie potyczki o dalszy udział w mistrzostwach. 

Polska na Mistrzostwach Świata 2022

Po przejściu przez eliminacje Polska trafiła do grupy C, w której zmierzy się odpowiednio z reprezentacjami Meksyku, Arabii Saudyjskiej oraz Argentyny. Terminarz meczów wygląda następująco: mecz z Meksykiem we wtorek, 22 listopada, o godzinie 17:00, mecz z Arabią Saudyjską w sobotę, 26 listopada, o godzinie 14:00, natomiast spotkanie z Argentyną w środę, 30 listopada, o godzinie 20:00.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn to wydarzenie o długiej tradycji – po raz pierwszy miało miejsce w 1930 roku. Cykliczne, rozgrywa się co cztery lata i za każdym razem przyciąga coraz większą liczbę widzów zarówno na stadiony, jak i przed ekrany różnych urządzeń. W 2022 roku w Katarze tytułu mistrza świata bronić będzie Francja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj