Gdzie oglądać mecz Polska – Słowenia? Wiemy kto go skomentuje

Mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej można oglądać w Telewizji Publicznej oraz Polsacie Sport. Wielu kibiców o wyborze kanału decyduje się na podstawie komentatorów. We wtorek Polska zagra ze Słowenią. Zobacz gdzie i kiedy oglądać transmisje oraz kto będzie komentował mecz na żywo.

Mecz Polska – Słowenia rozpocznie się we wtorek o godzinie 20:45. Podobnie jak wcześniejsze spotkania eliminacji do mistrzostw Europy 2020, transmisję przeprowadzi TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Znamy już rozpiskę komentatorów na to spotkanie. W TVP 1 mecz na żywo skomentują Dariusz Szpakowski oraz Marcin Żewłakow. Alternatywą jest Mateusz Borek i Artur Wichniarek w Polsacie Sport.

Każda telewizja i komentatorzy mają swoich zwolenników i krytyków. O ile duet Jacek Laskowski – Robert Podoliński z TVP (komentowali mecz Izrael – Polska) zbierają bardzo pochlebne recenzje, to Dariusz Szpakowski już nie koniecznie. Legendarny komentator zalicza wiele wpadek i wielu kibiców woli oglądać mecze Polski na żywo w Polsacie Sport.

Transmisje z meczu Polska – Słowenia można oglądać w internecie za darmo. Darmowy live streaming online dostępny jest jednak tylko z TVP 1 i TVP Sport. Można go znaleźć na sport.tvp.pl, WP Pilot i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Darmowa relacja live z meczu Polska – Słowenia w EkstraklasaLive.pl.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P