Finał Top Model na żywo. Live stream online za darmo

Finał Top Model 10 na żywo już dzisiaj. Gdzie oglądać live stream online za darmo? Oglądaj finał live i zobacz kto zwycięży.

Gdzie obejrzeć finał Top Model na żywo?

Top Model 10 cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Wszystkie odcinki live, jak również powtórki, oglądało i komentowało mnóstwo osób. Poziom edycji w 2021 roku również był bardzo wysoki.

Do finału Top Model 10 awansowały trzy dziewcyny: Nicole, Dominika i Julia. Która z nich zwycięży? Dowiemy się w środę wieczorem. Finał Top Model 10 na żywo już dziś o 21:35.

Odcinek finałowy live można obejrzeć oczywiście w telewizji TVN, a także w internecie. Gdzie oglądać live stream?

Finał Top Model na żywo w internecie znaleźć można na WP PIlot, gdzie dostępna jest telewizja TVN online. Ponadto odcinek live udostępnia Player.pl.

Kto wystąpi w finale?

Zapraszamy do oglądania finału na żywo online. Która z dziewczyn jest Waszą faworytką? Nicole, Dominika czy Julia? Zwyciężczynię wyłonią widzowie za pomocą głosowania SMS.

Podczas odcinka na żywo w pokazach mody weźmie udział piętnastu uczestników 10. edycji. Zaprezentują kreacje Rafała Świądera, Mariusza Przybylskiego oraz duetu MMC. Nie zabraknie wyjątkowych gości muzycznych. Wystąpią: Brodka, Smolasty oraz Michał „Fox” Król. Wspólnie z jurorami dokonania finalistek oceniać będzie również supermodelka Monika Jagaciak. W roli prowadzących Joanna Krupa oraz Michał Piróg.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P