w

Finał Top Model na żywo. Live stream online za darmo

Finał Top Model na żywo

Finał Top Model 10 na żywo już dzisiaj. Gdzie oglądać live stream online za darmo? Oglądaj finał live i zobacz kto zwycięży.

Gdzie obejrzeć finał Top Model na żywo?

Top Model 10 cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Wszystkie odcinki live, jak również powtórki, oglądało i komentowało mnóstwo osób. Poziom edycji w 2021 roku również był bardzo wysoki.

Do finału Top Model 10 awansowały trzy dziewcyny: Nicole, Dominika i Julia. Która z nich zwycięży? Dowiemy się w środę wieczorem. Finał Top Model 10 na żywo już dziś o 21:35.

Odcinek finałowy live można obejrzeć oczywiście w telewizji TVN, a także w internecie. Gdzie oglądać live stream?

Finał Top Model na żywo w internecie znaleźć można na WP PIlot, gdzie dostępna jest telewizja TVN online. Ponadto odcinek live udostępnia Player.pl.

Kto wystąpi w finale?

Zapraszamy do oglądania finału na żywo online. Która z dziewczyn jest Waszą faworytką? Nicole, Dominika czy Julia? Zwyciężczynię wyłonią widzowie za pomocą głosowania SMS.

Podczas odcinka na żywo w pokazach mody weźmie udział piętnastu uczestników 10. edycji. Zaprezentują kreacje Rafała Świądera, Mariusza Przybylskiego oraz duetu MMC. Nie zabraknie wyjątkowych gości muzycznych. Wystąpią: Brodka, Smolasty oraz Michał „Fox” Król. Wspólnie z jurorami dokonania finalistek oceniać będzie również supermodelka Monika Jagaciak. W roli prowadzących Joanna Krupa oraz Michał Piróg.

Co myślisz?

Manchester City - PSG transmisja

Liverpool – Porto online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Elif 1093 po polsku streszczenie

Elif 1100, 1101, 1102 streszczenie po polsku. Dzisiejszy odcinek, powtórki VOD