Fame MMA 14 free. Live za darmo. [transmisja, live stream]

Fame MMA 14 online za darmo? Transmisja dostępna jest w sysmie PPV, ale walki live za free można śledzić w naszym serwisie. Zapraszamy do śledzenia gali w internecie. W naszym serwisie można śledzić wszystkie walki Fame MMA 14 online za darmo. Pierwsze dwa pojedynki za free można obejrzeć na Youtube.

Fame MMA 14 transmisja, live stream na żywo

Gala Fame MMA 14 odbędzie się w sobotę 14 maja 2022 o godzinie 20:00 w Tauron Arenie w Krakowie. Oczywiście zapowiada się bardzo ciekawie, a transmisja z pewnością przyciągnie sporo ludzi. Gdzie ogląda Fame MMA live? Transmisja dostępna jest jedynie w systemie PPV. Koszt dostępu do Fame MMA stream online kosztuje 29,99zł lub 24,99 zł. W transmisji Premium otrzymujemy również 7dni VOD, a także dostęp do transmisji w najwyższej jakości. Możemy oglądać również Loże Szyderców, a także walki z poprzednich gali.

Fame MMA 14 za darmo? Gdzie obejrzeć transmisję?

Gdzie oglądać transmisję z Fame MMA 14? Nie jest ona dostępna w TV, a jedynie w internecie jako PPV. Koszt live streamingu wynosi 29,99 lub 34,99 zł. Stream można wykupić na Fame MMA TV. Fame MMA 14 na żywo już w sobotę od godziny 20:00.

Karta walk Fame MMA 14

Tomasz „Gimper” Działowy – Mateusz „Tromba” Trąbka
Monika Kociołek – Agata „Fagata” Fąk
Marcin „Xayoo” Majkut – Sergiusz „The Nitrozyniak” Górski
Piotr Szeliga – Norman Parke (klatka rzymska)
Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – Krystian „Krycha UFC” Wilczak (o pas w kat. do 77 kg)
K-1: Mateusz „Matt Fit Lover” Janusz – Adam „AJ” Josef
Alan „Alanik” Kwieciński – Mateusz Murański
Mariusz „Hejter” Słoński – Dawid Malczyński
Katarzyna „Laluna” Alexander – Wiktoria Jaroniewska

Fame MMA 14 online za darmo. Walki za free

Jak widać emocji podczas gali nie zabraknie. Warto więc obejrzeć transmisje lub śledzić wyniki walk na żywo. Jeśli nie zamierzasz lub nie możesz wykupić streamu, to zapraszamy do śledzenia Fame MMA 14 online za free w naszej relacji live. Początek w sobotę o godzinie 20:00.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P