Fame MMA 12 stream online. Walki live za free

Fame MMA 12 na żywo. Transmisja z gali dostępna jest oczywiście w PPV. Zapraszamy do śledzenia gali w internecie. W naszym serwisie można śledzić wszystkie walki Fame MMA 12 live online za darmo. Pierwsze dwa pojedynki za free można obejrzeć na Youtube.

Fame MMA na żywo

Już 20 listopada bieżącego roku w gdańsko – sopockiej Ergo Arenie odbędzie się dwunasta już odsłona najpopularniejszej w Polsce gali mieszanych sztuk walki którym jest Fame MMA. Za każdym razem wydarzenie to przyciąga przed ekrany niemałe rzesze rozentuzjazmowanych kibiców sportów walki. Nie inaczej będzie i tym razem. Mamy przecież jeszcze świeżo w pamięci wydarzenia z poprzedniej gali i dopiero co opadły emocje po niej, a już niebawem kolejne wielkie wydarzenie.

WYKUP DOSTĘP DO TRANSMISJI Z FAME MMA 12

Transmisja z Fame MMA 12

Gdzie oglądać transmisję z Fame MMA? Nie jest ona dostępna w TV, a jedynie w internecie jako PPV. Koszt live streamingu wynosi 24,99 lub 29,99 zł. Stream można wykupić na Fame MMA TV.

Początek gali na żywo dzisiaj o godzinie 20:00.

WYKUP DOSTĘP DO TRANSMISJI Z FAME MMA 12

Co wydarzy się na gali?

Poziom walk na Fame MMA 12 będzie co najmniej tak samo wysoki o ile nie wyższy niż ostatnio. Spośród wszystkich walk, jedna z nich będzie walką o mistrzowski pas organizacji Fame MMA. Mowa oczywiście o pojedynku Adriana „Polaka” Polańskiego z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką. Obaj zawodnicy mają już doświadczenie w oktagonie. „Polak” jak dotąd stoczył 6 pojedynków w ramach organizacji z czego 4 z nich zakończył zwycięsko. Natomiast swoja przygodę z Fame MMA rozpoczął od dwóch porażek z Dawidem Malczyńskim oraz Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Dzięki kolejnym czterem wygranym stał się dumnym posiadaczem pasa mistrzowskiego organizacji Fame. „Wiewiór” natomiast swoją przygodę również rozpoczął od porażki z Michałem Handtke po czym w pokonanym polu zostawił dwukrotnie Kamila Hassana oraz Amedeusza „Ferrariego” Roślika.

Dwie walki Don Kasjo na Fame MMA 12

Walką wieczoru dwunastej odsłony Gali Fame MMA będzie starcie Marcina Wrzoska znanego z organizacji KSW z Kasjuszem „Don Kasjo: Życińskim. Już pierwsza konferencja przed galą pokazała że obaj panowie nie pałają do siebie sympatią nie szczędząc sobie „komplementów”. „Polish Zombie” obiecuje swoje pewne zwycięstwo jednak „Don Kasjo” jak zawsze jest pewny siebie i to on uważa się za faworyta tego pojedynku. Co ciekawe Don Kasjo po walce z Marcinem Wrzoskiem stoczy jeszcze pojedynek z Boxdelem.

Podczas nadchodzącej gali dojdzie do dwóch starć pomiędzy paniami. W pierwszym pojedynku zmierzą się Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk na co dzień partnerka życiowa Artura Szpilki oraz Anna Andrzejewska. Ta pierwsza zawodniczka ma na swoim koncie jedno zwycięstwo z Kamilą „Zusje” Smuglecką w debiucie oraz porażkę z Martą Linkiewicz. Andrzejewska natomiast jest debiutantką w organizacji Fame.

Drugim, kobiecym starciem będzie pojedynek „Zusje” z „Martirenti”. Obie influencerki łagodnie mówiąc nie przepadają za sobą i chętnie swój problem rozwiążą właśnie w oktagonie. Kamila Smuglecka czyli właśnie „Zusje” ma na swoim koncie jedno zwycięstwo z Dagmarą Szewczyk oraz dwie porażki z Martą Linkieiwcz a także Kamilą Wybrańczyk. Marta Rentel czyli popularna „Martirenti” jak dotąd jedynie raz pokazała się w oktagonie ulegając Marcie „Linkimaster” Linkiewicz.

W kategorii ciężkiej podczas dwunastej gali Fame MMA online zawalczą Piotr „Bestia” Piechowiak i Krzysztof Radzikowski. „Bestia” już dwukrotnie walczył podczas gal Fame MMA i dwukrotnie odniósł zwycięstwa. kolejno z Marcinem Najmanem oraz Piotrem Szeligą. Radzikowski jako był strongman będzie w oktagonie debiutantem. Emocji nie powinno zabraknąć.

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula

Elektryzujący pojedynek zapowiada się również pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i Jackiem Murańskim. Będzie to ostatnia walka na Fame MMA 12, ponieważ odbędzie się ona w ringu rzymskim o wymiarach 3×3. Początkowo Tańcula miał walczyć z Mateuszem Murańskim, ale doznał on kontuzji i zastąpi go jego ojciec. Relacje Arkadiusza Tańculi z rodziną Murańskich są bardzo napięte.

Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański niegdyś przyjaciele znani z planu serialu „Lombard – życie pod zastaw” to dziś niemal śmiertelni wrogowie. Przyszły pojedynek to ich drugie starcie w oktagonie. W pierwszym lepszy okazał się „Aroy” wygrywając decyzją sędziowską. Można powiedzieć że był to najbardziej krwawy pojedynek w organizacji Fame MMA. Tańcula jak dotąd trzy razy zwyciężał w Fame MMA kolejno z Alanem Kwiecińskim, Mateuszem Murańskim oraz Marcinem Malczyńskim. Raz przegrał z Pawłem Tyburskim. „Muran” natomiast stoczył w Fame MMA dopiero jeden przegrany pojedynek właśnie z Tańculą. Za to w innych organizacjach odnosi szereg zwycięstw.

W pozostałych pojedynkach zmierza się: Mateusz „Fit Lovers” Janusz (debiut) z Kacprem Błońskim mającym dwie wygrane w Fame, kolejno z Marcinem Dubielem oraz Sylwestrem Wardęgą. Krystian „Krycha” Wilczak z rekordem 4-1 zmierzy się z Maciejem „Szewcu” Szewczykiem (0-2). Ostatnią z opisanych walk a zarazem pierwszą podczas dwunastej odsłony Gali Fame MMA będzie starcie Patryka „Ryby” Karasia (2-0) z Kornelem „Koro” Regelem debiutantem w organizacji Fame.

Fame MMA 12 online za darmo. Walki za free

Jak widać emocji podczas gali nie zabraknie. Warto więc obejrzeć transmisje lub śledzić wyniki walk na żywo. Jeśli nie zamierzasz lub nie możesz wykupić streamu, to zapraszamy do śledzenia Fame MMA 12 online za free w naszej relacji live. Początek w sobotę o godzinie 20:00.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P