w ,

Elif. Streszczenie odcinków 691, 692, 693, 694 i 695

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif odcinki 691, 692, 693, 694 oraz 695 można obejrzeć w TVP 1 oraz w internecie na TVP VOD. Wszystkie odcinki dostępne są po polsku. Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków.

Elif 691 streszczenie (emisja 23.03)

Reyhan atakuje w nocy Kerema przekonana, że to złodziej. Chłopak, choć jest ranny w głowę, nie mówi domownikom, co zaszło. Zdobywa też zaufanie Elif, która z nim jako pierwszym zaczyna rozmawiać. Yildiz wyjawia Macide prawdę o Reyhan. Kobieta jednak docenia to, że dziewczyna chce studiować i pozwala zostać jej w rezydencji. W obawie przed gniewem Tarika Vildan postanawia uciec z rezydencji. Jülide spienięża ostatnie kosztowności. Gdy wraca od jubilera, złodziej wyrywa jej torebkę z pieniędzmi.

Elif 692 streszczenie (emisja 24.03)

Vildan obawia się reakcji Tarika, zamierza uciec z rezydencji przed jego powrotem. Macide nieświadomie krzyżuje jednak jej plany, wzywając ją do siebie. W holdingu Haktanir staż rozpoczyna Birce. Dziewczyna nawet się nie spodziewa, jak trudno być stażystką zasadniczego Yunusa, siejącego postrach wśród pracowników. Pod nieobecność Yunusa, Birce wchodzi do jego gabinetu, żeby odebrać telefon. Zauważa na biurku szkice zdolnego projektanta. Zaskakuje ją Yunus i podejrzewa, że dziewczyna jest szpiegiem konkurencji. Tymczasem do rezydencji wraca Tarik. Jest w szoku, widząc Elif przy Macide. W ataku szału żąda od Vildan wyjaśnień.

Elif 693 streszczenie (emisja 25.03)

Po niefortunnej wpadce, Birce obiecuje sobie, że przypodoba się Yunusowi. Okazuje się jednak, że to wcale nie będzie takie proste. Vildan podejrzewa, że Elif jest córką Tarika. Mężczyzna grozi, że ją zabije, jeśli będzie rozmawiała o dziewczynce z domownikami. Hümeyra czuje się odrzucona i zaniedbywana przez męża, chociaż udaje przed wszystkimi, że są wzorowym małżeństwem. Złe samopoczucie Hümeyry odbija się na domownikach.

Elif 694 streszczenie (emisja 26.03)

W holdingu pojawia się nowa pracownica Rana Kaya, wywierając duże wrażenie na Tariku. Tymczasem Hümeyra cierpi z powodu obojętności męża. Vildan nie podoba się zainteresowanie i troska o Elif. Kobieta robi wszystko, żeby dokuczyć dziewczynce. Inci bardzo tęskni za Elif. Veysel i Tülay nie mają odwagi wyznać jej, że jej droga przyjaciółka umarła. Birce próbuje zyskać przychylność Yunusa, jednak jej starania przynoszę odwrotny skutek.

Elif 695 streszczenie (emisja 27.03)

Kerem jest świadkiem przepychanki między Reyhan a Vildan. Widzi przerażoną Elif i postanawia pomóc dziewczynce. Po interwencji Macide, Elif zostaje na noc w pokoju Reyhan. Macide daje Vildan reprymendę i nakazuje, by służąca odpowiednio traktowała dziewczynkę. Hümeyra nie rozumie, dlaczego Tarik jest wobec niej taki oschły. Na próżno próbuje zaskarbić sobie uczucia męża. Po reakcjach Elif, Reyhan domyśla się, że Vildan bardzo źle traktowała dziewczynkę.

Barwy Szczęścia 2216 – 2220. Streszczenie, zwiastun, odcinki VOD

Przysięga 136, 137, 138, 139 VOD. Szczegółowe streszczenie odcinków