w

Elif odcinki 732, 733, 734 – streszczenie

Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif 732, 733 i 734 można obejrzeć po polsku w telewizji TVP 1 oraz w internecie na VOD TVP. Emisja w środę, czwartek i piątek o godzinie 14:00.

Elif odcinek 732 streszczenie po polsku

Parla nie może uwierzyć, że Kerem uderzył kolegę z powodu Reyhan. Gdy Kerem opowiada Yunusowi o zdarzeniu, ten jest przekonany, że Kerem zakochał się w Reyhan. Chłopak jednak temu zaprzecza. Hümeyra idzie do lekarza na wizytę kontrolną. Wyniki badań potwierdzają, że jest w ciąży. Na tę wieść nie posiada się ze szczęścia. Chce uroczyście obwieścić nowinę domownikom. Kerem wzywa Reyhan na rozmowę. Chcąc wyjaśnić zajście z Tolgą sugeruje, że to Reyhan zaprosiła go do stolika. Reyhan czuje się dotknięta jego słowami. Vildan kradnie pieniądze z sejfu Macide.

Elif odc. 732 streszczenie

Elif odcinek 733 streszczenie po polsku

Tarik zaprasza Ranę na kolację, choć obiecał Hümeyrze, że wróci do domu. Hümeyra jest bardzo podekscytowana i nie zdradzając powodu uroczystej kolacji, trzyma wszystkich domowników w napięciu. Rodzina dowiaduje się o ciąży w nieoczekiwanych okolicznościach. Vildan jedzie do Semy z pieniędzmi. Do domu wpuszcza ją Cafer. Kobieta słyszy, jak Sema krzyczy na Elif, mimo to daje jej pieniądze. Sema ukrywa jednak ten fakt przed Caferem, twierdząc, że Vildan nie zdobyła jeszcze potrzebnej kwoty.

Elif odcinek 734 streszczenie po polsku

Dom Haktanirów przepełnia radość na wieść o ciąży Hümeyry. Sema ukrywa przed Caferem fakt, że Vildan dała jej pieniądze. Mężczyzna jest wściekły, że opieka nad Elif tyle ich kosztuje. Uczniowie Şafaka biorą Jülide za jego żonę. Chociaż oboje są zakłopotani są sytuacją, wydaje się, że ta wizja podoba się Şafakowi. Podczas tego przypadkowego spotkania Jülide gubi bransoletkę, którą znajduje Şafak. Rana i Tarik spotykają się na wspólnym śniadaniu. Kerem widzi ich wysiadających z samochodu na firmowym parkingu. Rana, która najwyraźniej liczy na romans z Tarikiem, dowiaduje się, że jego żona jest w ciąży. Vildan wraca do rezydencji. Macide wzywa ją do siebie.

Więzień Miłości 365 i 366 streszczenie

Więzień Miłości odc. 306 i 307 streszczenie. Oglądaj po polsku na TVP VOD

Przysięga streszczenie szczegółowe

Przysięga odc. 176, 177 streszczenie szczegółowe