w

Elif odcinek 796 i 797 po polsku. Streszczenie szczegółowe, VOD

Elif streszczenie odcinków

Elif 796 i 797 – streszczenie odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki w internecie publikowane są na platformie TVP VOD.

Turecki serial Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Po emisji w telewizji można oglądać również Elif VOD, czyli odcinki online na żądanie.

Elif 796 po polsku

Elif 796 po polsku wyemitowany zostanie w czwartek 20 sierpnia w TVP 1. Co wydarzy się w odcinku? Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie. Powtórka Elif odcinek 796 dostępna będzie w TVP 1 następnego dnia rano.

Streszczenie odcinka Elif 796 po polsku

W odcinku 796 stan psychiczny Melek sprawia, że Jülide obawia się o bezpieczeństwo Emirhana, jednocześnie nie jest w stanie wyrzucić Melek na ulicę. Postanawia więc poradzić się w tej sprawie Tülay, jednak niepokojące zachowanie İnci spycha tę kwestię na dalszy plan.

Kolejne sytuacje i niedopowiedzenia sprawiają, że Şafak jest całkowicie przekonany, że to ojciec Emirhana sprowadził się do domu Jülide i jej syna. Mężczyzna jest zdruzgotany. Hümeyra namawia Tarika, aby wybrali się w odwiedziny do Rany.

Macide wciąż źle się czuje. Leman próbuje zmusić swojego najemcę Osmana do zapłacenia czynszu. Mężczyzna nie tylko odmawia, ale i grozi Leman. Kobieta postanawia posłużyć się w tej sprawie Veyselem.

Elif 797 po polsku

W piątek można obejrzeć nie tylko powtórkę odcinka 796, ale również nowy odcinek. Elif 797 po polsku od godziny 14:00 można oglądać zarówno w TVP 1, jak i internecie. WP Pilot umożliwia oglądanie TVP 1 stream online za free. Oczywiście odcinek 797 pojawi się również na VOD TVP. A co się w nim wydarzy?

Elif 797 streszczenie po polsku

Hümeyra próbuje w domu ćwiczyć jogę, jednak obecność domowników nie pozwala się jej skupić. Postanawia skorzystać z propozycji Rany i odwiedza ją w domu. Rana prosi jednak Hümeyrę, by nie wspominała o tym Tarikowi.

Leman prosi Veysela, by ten utemperował Osmana. Veysel kategorycznie się na to nie zgadza. Rana bierze kilka dni wolnego nie informując o tym Tarika. Kiedy ten już ma do niej jechać, zatrzymuje go Kerem przypominając o zebraniu. Dzwoni do Rany, ta jednak traktuje go bardzo oschle. Tymczasem Osman grozi Leman.

La Bandida odc. 59

La Bandida odc 46 i 47 streszczenie. Odcinki VOD

RB Lipsk – PSG online. Transmisja i stream za darmo z Ligi Mistrzów