w

Elif 786 i 787 streszczenie po polsku. Oglądaj odcinki na VOD

Elif streszczenie odcinków

Elif 786 i 787 – streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Oglądaj wszystkie odcinki po polsku w TVP 1 lub w internecie na TVP VOD za darmo.

Elif 786 i 787 po polsku

Elif 786 po polsku obejrzeć można było w środę 5 lipca, a obecnie dostępny jest na VOD. Elif odcinek 787 wyemitowany zostanie w czwartek, a następny dopiero w poniedziałek. Serial po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Telewizja TVP 1 stream online udostępnia na platformie WP Pilot, co umożliwia oglądanie odcinków serialu Elif w internecie.

Powtórki Elif w TV emitowane są następnego dnia wcześnie rano lub w internecie. Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać również w internecie na platformie VOD TVP.

Elif 787 streszczenie po polsku

Elif odcinek 787 streszczenie po polsku

Jülide świadoma, że Melek nie ma gdzie się zatrzymać zaprasza ją do siebie. W drodze pokazuje jej, gdzie pracuje. Melek nie ma jednak siły, aby z kimkolwiek rozmawiać. Emirhan prosi Şafaka o pomoc przy odrabianiu lekcji. Obaj świetnie się rozumieją. Tarik wywiera na Vldan presję, aby kobieta zaczęła podawać Macide leki. Tülay jest zaniepokojona faktem, że Jülide tak długo nie wraca. Razem z Emirhanem i Inci idą do domu Jülide. Kobieta nie ma pojęcia, że w środku jest Melek.

Elif odcinek 786 streszczenie po polsku

Elif zaprowadza Kerema i Süreyyę do sprzedawcy kanapek z grillowaną makrelą na wybrzeżu, gdzie dawniej spacerowała z Melek. Nie mówi im jednak, że zna to miejsce. Süreyya nie może uwierzyć, że Kerem nie pamięta, że dziewczyna kiedyś stając w jego obronie wdała się w bójkę z obcym chłopcem.

Jest rozczarowana i uświadamia sobie, że Kerem nie odwzajemnia jej uczuć. Melek bezskutecznie próbuje powstrzymać ekipę wyburzeniową. Funkcjonariusze wyprowadzają ją z domu i zaczynają rozbiórkę. Jülide idzie zanieść zamówienie do swojej klientki. Po drodze spotyka zdruzgotaną Melek. Şafak uświadamia sobie, jak bardzo jest zakochany w Jülide.

La Bandida odc. 59

La Bandida 34, 35, 36, 37. Streszczenie odcinków, VOD

Elif streszczenie odcinków

Elif 788, 789 streszczenie odcinków po polsku. Oglądaj na TVP VOD