w

Elif odcinek 766 i 767 streszczenie po polsku. Wszystkie odcinki VOD

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif odcinek 766 i 767 streszczenie po polsku. Wszystkie odcinki oglądać można w telewizji TVP 1 lub internecie na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Elif 766 i 767

Elif odc. 766 po polsku wyemitowany zostanie w środę 8 lipca 2020 roku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Odcinek 767 można obejrzeć w czwartek (9.07) o tej samej godzinie. Telewizja TVP 1 stream online udostępnia na platformie WP Pilot.

Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać również w internecie na platformie VOD TVP. Elif 766 i 767 dostępne będą tam po premierze odcinka w TVP 1.

Elif 766 streszczenie po polsku

Na wieść o tym, że Kerem leci do Mediolanu, Parla upiera się, żeby lecieć tam z nim. Kerem nie ma wyboru i zgadza się, chociaż niechętnie. Tarikowi w końcu udaje się porozmawiać z Raną. Drogi prezent łagodzi gniew kobiety, która daje mu kolejną szansę.

Jej radość mija, kiedy dowiaduje się, że Tarik nie leci do Mediolanu, a jego miejsce zajmie Kerem. Rana stawia Tarikowi ultimatum – jeśli ją kocha, musi polecieć z nim na targi. Mężczyzna ma dylemat, gdyż w tym czasie zamierzał zająć się sprawami kopalni.

Vildan chce jak najszybciej wrócić do rezydencji, jednak Tarik wciąż zwleka. Okazuje się, że ma co do Vildan i Elif zupełnie inne plany. Tymczasem Elif szuka sposobu na wymknięcie się z domu.

Elif 767 streszczenie po polsku

Ranie udaje się namówić Tarika, by to on leciał do Mediolanu. Urzeczony obietnicami w ostatniej chwili informuje Kerema, że to jednak on jedzie na targi. Parla nie może się doczekać wspólnej podróży z Keremem. Ma nadzieję, że z Mediolanu wrócą jako para.

Şafak w dalszym ciągu usiłuje przekonać Jülide do powrotu do pracy. Kobieta obiecuje mu, że jeszcze raz wszystko przemyśli. Gdy Kerem informuje Parlę o zmianie planów, dziewczyna się załamuje. Hümeyra wścieka się, że dowiaduje się o wszystkim ostatnia.

Gdy Vildan bierze kąpiel, Elif zakręca dopływ wody. Kobieta jest przekonana, że to wynik niezapłaconego rachunku. Gdy wychodzi, by iść do banku i uregulować Elif wymyka się z domu. Dziewczynka postanawia odnaleźć swoją mamę.

Żużel na żywo w internecie

Stal – Włókniarz transmisja. Żużel na żywo w internecie

Przysięga 310, 311, 312 streszczenie szczegółowe

Przysięga 209 i 210 szczegółowe streszczenie odcinków