w

Elif odcinek 1086 streszczenie: Melek odchodzi od zmysłów

Elif 1086 streszczenie po polsku. Co wydarzy się w poniedziałkowym odcinku? Zobacz gdzie i kiedy oglądać powtórki.

Elif odcinek 1086 wyemitowany zostanie w poniedziałek o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Powtórka ostatniego odcinka we wtorek o godzinie 5:40, a także w internecie na VOD TVP.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka 1086 serialu Elif. Opis kolejnych odcinków Elif po polsku znajduje się w naszym serwisie.

Elif odc 1086 streszczenie

Wskutek wypadku samochodowego Mahirowi nie udaje się dojechać na widzenie na czas. Zawiedziona Melek pogrąża się jeszcze bardziej. Hümeyra dowiaduje się o widzeniu w więzieniu i postanawia zawieźć tam Elif. Niestety, docierają na miejsce w ostatniej chwili i nie zostają wpuszczone do sali odwiedzin.

Tymczasem Fidan odwiedza Kiymet, która w zamian za pieniądze i przywileje w więzieniu prosi Fidan o dręczenie, a ostatecznie być może nawet zabicie Melek. Melek jest pewna, że coś uniemożliwiło przyjazd Elif. Kobieta odchodzi od zmysłów w obawie o los córki.

W wyniku kolejnej awantury z Fidan, Gwiazda trafia na noc do izolatki. Fidan wykorzystuje jej nieobecność i każe Melek spać na gołej ziemi. Nazajutrz kobieta budzi się przemarznięta i z wysoką gorączką.

Co myślisz?

Górnik Łęczna - Górnik Zabrze transmisja

Legia – Napoli online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Przysięga 519 streszczenie

Przysięga 515 Streszczenie szczegółowe. Gdzie obejrzeć ostatni odcinek?