w

Elif 949 i 950 streszczenie odcinków po polsku

ELIF 949 i 950 STRESZCZENIA ODCINKÓW PO POLSKU

Streszczenie odcinków serialu Elif 949 i 950. Zobacz gdzie oglądać serial w TV i online.

Elif 949 po polsku obejrzeć można w czwartek 1 kwietnia, a dzień później nastąpi emisja odcinka 950. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano. Elif VOD to z kolei możliwość oglądania powtórek na vod.tvp.pl za darmo.

Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif 949 po polsku streszczenie

Asl zamierza zgłosić zaginięcie Melek policji. Kiedy funkcjonariusz informuje ją, że kobieta, której szuka nie żyje i zamierza wziąć od Asl zeznania w tej sprawie, zdezorientowana dziewczyna wymyka się z posterunku. Melek przegania napastnika i decyduje się wrócić do domu. Chociaż jest przekonana, że razem z Elif są poszukiwane przez ludzi Tarika, postanawia przestać uciekać. Kerem podpisuje umowę z Raną. Prace w dziale odzieżowym zostają wznowione. Rana triumfuje, ale Mahir jest ostrożniejszy w ocenie sytuacji. Melek opowiada Asl swoją historię. Alev podsłuchuje rozmowę Şafaka i odkrywa, że mężczyzna zamierza oświadczyć się Jülide. Dziewczyna postanawia wykorzystać Tufana i skłócić ze sobą zakochanych. Haktanrowie zapraszają na kolację pana Mahira.

Elif 950 po polsku streszczenie

Alev proponuje, że zabierze Emirhana do domu Leman. Jülide, chociaż nie bez oporów, zgadza się i udaje na spotkanie z Şafakiem. W ramach zadośćuczynienia za opuszczenie dnia w pracy, pani Figen każe przyjść Melek i usługiwać podczas wizyty jej koleżanek. Alev i Tufan obserwują z ukrycia spotkanie Jülide i Şafaka. Tufan jest wściekły, chce natychmiast interweniować, Alev ma jednak inny plan. Şafak oświadcza się Jülide, ale ona prosi o trochę czasu na odpowiedź.

Tymczasem Leman zostaje w domu z Emirhanem. Kobieta nie chce przyznać, nawet sama przed sobą, że chłopiec zmiękczył jej serce. Haktanrowie przygotowują się do wizyty pana Mahira. Pomiędzy Hümeyrą i Kymet wyczuwa się coraz większe napięcie i rywalizację. Jülide pyta Emirhana, co sądzi o jej ewentualnym ślubie z Şafakiem. Rana kwestionuje przygotowane przez Birce projekty i każe jej poprawić wszystko do następnego dnia rano. Dziewczyna jest załamana. Dyrektor szkoły przypadkiem podsłuchuje rozmowę Asl i Elif.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 381 i 382. Streszczenie szczegółowe odcinków

Brzydula odcinek 89 i 90

Brzydula 2 online darmo: powtórki, streszczenia odcinków 117 – 125