w

Elif 925, 926 streszczenie odcinków po polsku

ELIF 949 i 950 STRESZCZENIA ODCINKÓW PO POLSKU

Streszczenie odcinków serialu Elif 925, 926. Zobacz gdzie oglądać serial w TV i online.

Serial Elif po polsku emitowany jest w TVP 1 o godzinie 14:00. Odcinek 925 obejrzeć można w piątek. W poniedziałek premiera Elif 926.

Serial Elif w internecie można obejrzeć na TVP VOD. Dostępne są tam wszystkie odcinki. Ostatni trafi tam po premierze w TVP1.

Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif odcinek 924 streszczenie po polsku

Przeszukując pokój Şafaka, Alev znajduje certyfikat pierścionka z brylantem. Domyśla się, że oświadcza się Jülide. Kierowana pragnieniem zemsty mówi Leman, że Jülide za darmo mieszka w domu przeznaczonym dla jej syna. Ta natychmiast wynajmuje dwóch mężczyzn, by wyrzucić na ulicę wszystkie rzeczy należące do Jülide i Emirhana. Şafak spotyka się z Jülide i prosi ją o rękę. Tarik i Rana niecierpliwie czekają w porcie na przewoźnika. Zamiast niego pojawia się policja i aresztuje Tarika. Ten nie może uwierzyć, że kochanka go wydała. Kerem spotyka Süreyyę, gdy ta na krótko przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin opuszcza rezydencję. Ubolewa, że miłość jego życia odchodzi, a on musi poślubić Parlę. W tym samym czasie na wieść o aresztowaniu Tarika, Melek i Elif postanawiają opuścić do. Już mają wyjść tylną bramą, lecz na ich drodze staje Rza. Gdy Kerem ma właśnie złożyć przysięgę małżeńską pada strzał. Przerażona Parla ku zaskoczeniu wszystkich podrywa się z wózka inwalidzkiego. Melek i Elif padają na ziemię.

Elif odcinek 925 streszczenie po polsku

Melek i Elif udało się zbiec przed ludźmi Tarika. Wiodą teraz skromne, ale szczęśliwe życie, chociaż widma przeszłości nie do końca je opuściły. Melek pracuje i wynajmuje mieszkanie, ale jego właściciel okazuje jej większe zainteresowanie niż powinien. Tymczasem w domu Haktanrów panuje dość ponura atmosfera. Hümeyra nie może dojść do siebie po wszystkim, co przeżyła. Dodatkowo irytuje ją zachowanie Parli, która choć nie poślubiła Kerema zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem przygląda się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. Kobieta martwi się także o Elif i Sere, które nagle zniknęły z rezydencji. Kerem nie może zapomnieć o Süreyyi. Obecność Parli wyraźnie go przytłacza, ale poczucie obowiązku nie pozwala mu złamać danej jej obietnicy, mimo iż dziewczyna jest już zupełnie zdrowa. Mężczyzna ucieka więc w pracę, gdzie także sporo się dzieje. Lada dzień ma się pojawić nowy dyrektor, przyjęto także nowego, ambitnego stażystę.

Elif odcinek 926 streszczenie po polsku

Hümeyra nie kryje swojej irytacji zachowaniem Parli, wątpi też w jej nagłe ozdrowienie. Parla ma świadomość niechęci domowników, ale jest gotowa poślubić Kerema nawet wbrew ich woli, chociaż wie, że on nie przestaje myśleć o Süreyyi. Birce nie może znaleźć wspólnego języka z Aknem, nowym stażystą. Tymczasem w holdingu pojawia się nowy dyrektor, pan Mahir. Wszyscy, na czele z Keremem, są zachwyceni jego osobą. Nikt nawet nie podejrzewa, że intencje szefa nie są czyste. Melek i Elif mają spędzić ze sobą cały dzień, jednak Melek zostaje wezwana do pracy i musi zostawić córkę samą w domu. Pod jej nieobecność, ku przerażeniu Elif, do mieszkania wchodzi Sedat, właściciel. Melek wpada w złość, gdy po powrocie zastaje go w domu. Zdecydowanie go wyprasza i wymienia zamki.

Więzień Miłości 501, 502, 503 streszczenie

Więzień Miłości odc. 498, 499 i 500 VOD. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Zakochani po uszy 294 i 295

Zakochani po uszy 294 i 295 streszczenie odcinków