w

Elif 908, 909 i 910 streszczenie odcinków po polsku

Elif 990

Streszczenie odcinków serialu Elif 908, 909 i 910. Zobacz gdzie oglądać serial w TV i online.

Serial Elif po polsku emitowany jest w TVP 1 o godzinie 14:00. Odcinek 908 obejrzeć można we wtorek, w środę odc. 909, a w czwartek Elif 910.

Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif 908

Wszyscy są zrozpaczeni po śmierci Veysela. Melek czuje się winna temu, co się stało. Süreyya cierpi z powodu decyzji Kerema, ma świadomość, że na zawsze utraciła ukochanego. Macide przygotowuje się na przybycie Melek, jednocześnie niepokoi się brakiem wieści od Mustafy. Między Tarikiem a Hümeyrą dochodzi do awantury. Hümeyra wprost zarzuca mu zdradę. Po kłótni Tarik kontaktuje się z rodzinnym prawnikiem, żeby podstępem przejąć od Hümeyry jej udziały w firmie. Później udaje się do domu, w którym jego ludzie przetrzymują Mustafę. Początkowo Tarik zamierza zachować go przy życiu, ale po ostrej wymianie zdań z Mustafą, każe swoim ludziom go zabić, a ciało zakopać w lesie.

Elif 909 streszczenie

Prawnikowi udaje się przekonać Hümeyrę do podpisania dokumentów, dzięki którym jej udziały stają się własnością Tarika. Teraz ten przygotowuje się razem z Raną do ucieczki za granicę. Ludzie Tarika zakopują ciało Mustafy w lesie. Nie zauważają, że na ziemię wypada telefon Mustafy, gdzie udało mu się zarejestrować rozmowę z Tarkiem, podczas której ten przyznaje się do wszystkich zbrodni, jakie popełnił. Macide coraz bardziej martwi się zniknięciem Mustafy, bezskutecznie próbuje zgłosić sprawę na policji. Atmosfera między Süreyyą i Keremem jest bardzo napięta. Żadne z nich nie ma odwagi wyznać drugiemu swoich uczuć. Tymczasem Parla, z pomocą swojego ojca, robi wszystko, żeby przyspieszyć wyjazd rywalki. Nie mogąc sobie poradzić z poczuciem winy, Melek postanawia odejść. Tarik opróżnia domowy sejf, a swoim ludziom każe odnaleźć i zabić Melek.

Elif 910 streszczenie

Kerem dowiaduje się o wyjeździe Süreyyi. Nie robi jednak nic, żeby ją zatrzymać, chociaż oboje bardzo tego pragną. Melek postanawia prosić Macide o stałą pracę z noclegiem w rezydencji. Mija się z ludźmi Tarika, którzy na jego rozkaz mają obserwować dom Jülide, żeby porwać i zabić Melek. Pod rezydencją o włos mija się także z Tarikiem, który po kradzieży u Haktanrów na zawsze opuszcza dom i planuje zbiec razem z Raną. Jülide odnajduje list pożegnalny Melek. Obie z Tülay są bardzo zasmucone jej decyzją. Wciąż nieświadoma kim naprawdę jest Melek, Macide zgadza się przyjąć ją do pracy. Na wieść o tym Elif biegnie przywitać się z Sere, którą od dawna chciała poznać. Matka i córka w końcu się spotykają. Ich radość nie ma końca. Melek próbuje dowiedzieć się od Elif, jak znalazła się w rezydencji. Jest zdumiona, gdy dowiaduje się, że Vildan była w to zamieszana.

Podbeskidzie - Lech Poznań transmisja

GÓRNIK – LECH na żywo. Live stream, transmisja. Gdzie oglądać?

Przysięga odcinek 430 i 431

Przysięga odc. 343, 344. Streszczenie szczegółowe odcinków