w ,

Elif 894, 895 i 896. Streszczenie odcinków po polsku

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif 894, 895 i 896 streszczenie odcinków po polsku. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku i co będzie się działo w kolejnych? Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać w TVP 1 VOD TVP.

Elif 894, 895 i 896

Elif to turecki serial, który po polsku można oglądać w TVP 1. W środę 13 stycznia wyemitowany zostanie odcinek 894, a w czwartek Elif 895. Z kolei w piątek Elif odc. 896.

Wszystkie odcinki Elif telewizja TVP 1 na żywo w internecie pokazuje również na WP Pilot. Ponadto powtórki online dostępne są na TVP VOD. Odcinki Elif 894, 895 i 896trafią tam po premierze w TVP1.

Elif streszczenie odcinków

Elif 894 streszczenie po polsku

Hümeyra jedzie do szpitala odwiedzić Parlę. Nie może uwierzyć, że Parla już nigdy nie będzie chodzić. Melek ponownie podejmuje pracę w rezydencji. Przynosi ze sobą sweterek, jaki zrobiła na drutach dla dziewczynki będącej pod opieką Vildan. Mustafa dowiaduje się, gdzie mieszka Veysel. Przekonany, że mężczyzna doprowadzi go Melek postanawia go odnaleźć. Również Macide jest pewna, że niebawem odnajdzie Melek. Nie ma pojęcia, że Sere, która pracuje w jej domu to właśnie poszukiwana przez nią Melek. Tymczasem Elif jest bardzo przeziębiona i gorączkuje. Melek gotuje dla niej rozgrzewająca zupę. Elif wyczuwa specyficzne przyprawy, których dawniej używała jej mama. Ogarnia ją tęsknota za mamą.

Elif 895 streszczenie po polsku

Mustafa wypytuje okolicznych mieszkańców o Veysela. Nikt jednak nie jest w stanie mu pomóc. Jeden z nich, Şevki ostrzega Veysela i informuje go o pytającym o niego mężczyźnie. Tymczasem Tülay ma bolesne mdłości. Veysel namawia ją, by poszła do lekarza, lecz kobieta odmawia. Bierze leki i ma nadzieję, że obejdzie się bez wizyty w szpitalu. Dzięki rozgrzewającej zupie Melek, Elif czuje się lepiej. Dręczony wyrzutami sumienia Kerem postanawia oddać się w ręce policji. Razem z Süreyyą jedzie na posterunek, gdzie składa obciążające siebie zeznania. Mustafie udaje się porozmawiać z Veyselem. Ten jednak przekonany o złych intencjach Mustafy zbywa go i neguje jego słowa, jakoby Melek żyła. Mustafa nie poddaje się. Postanawia za wszelką cenę zdobyć zaufanie Veysela.

Elif 896 streszczenie po polsku

Po rozmowie z Mustafą, Veysel jest przekonany, że ludzie, którzy szukali Melek, trafili na jej ślad. W trosce o Melek, postanawia odebrać ją z pracy. Tymczasem ludzie Tarika dostrzegają na ulicy Mustafę. Uświadamiają sobie, że muszą się pospieszyć, żeby znaleźć Melek zanim zrobi to zaufany Macide. Macide przygotowuje się na przyjęcie do domu Melek. Wierzy, że Mustafa niedługo ją sprowadzi. Elif jest bardzo ciekawa Sere, szczególnie po tym, gdy kobieta przygotowała jej zupę, która smakowała jak zupa mamy. Kerem oddaje się w ręce policji i zostaje zamknięty w areszcie. Süreyya bardzo to przeżywa. Parla nie wnosi jednak skargi. Tülay wciąż cierpi na mdłości. Jülide pozwala dzieciom iść do parku, żeby nie niepokoiły Tülay. Ich śladem ruszają Rza i Doan. Wypytują dzieci o Melek i Veysela i zdobywają adres domu Jülide.

Królowa piękności odc. 2

Królowa piękności odc 7, 8 i 9 streszczenie. Powtórki VOD, ile ma odcinków?

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 330, 331, 332. Streszczenie szczegółowe odcinków