w ,

Elif 892 i 893. Streszczenie odcinków po polsku

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif 892 i 893 streszczenie odcinków po polsku. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku i co będzie się działo w kolejnych? Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać w TVP 1 VOD TVP.

Elif 892 i 893

Elif to turecki serial, który po polsku można oglądać w TVP 1. W poniedziałek 11 stycznia wyemitowany zostanie odcinek 892, a we wtorek Elif 892.

Wszystkie odcinki Elif telewizja TVP 1 na żywo w internecie pokazuje również na WP Pilot. Ponadto powtórki online dostępne są na TVP VOD. Odcinki Elif 892 i 893 trafią tam po premierze w TVP1.

Elif streszczenie odcinków

Elif 892 streszczenie po polsku

Alev kontynuuje swoje śledztwo i wypytuje Jülide o właściciela domu. Nieświadoma Jülide opowiada jej wszystko, co sama wie. Kerem nie może zdobyć się na to, by wyznać Parli prawdę o jej stanie. W szpitalu pojawia się Çalar, pomiędzy nim a Keremem dochodzi do awantury. Parla upada na ziemię próbując wstać z łóżka. Kerem jest zmuszony w końcu powiedzieć jej prawdę. Na wieść o tym, że jest sparaliżowana, Parla załamuje się nerwowo. Kerem nie może znieść jej cierpienia. Wyznaje Süreyyi, że to on dał kierowcy kluczyki do niesprawdzonego samochodu.

Elif 893 streszczenie po polsku

Kerema dręczą wyrzuty sumienia. Czuje się odpowiedzialny za kalectwo Parli i nie ma odwagi spojrzeć przyjaciółce w twarz. Parla przechodzi załamanie nerwowe. Nie może pogodzić się z tym, co ją spotkało. Süreyya robi wszystko, żeby ulżyć jej w cierpieniu. Alev ukrywa przed Leman zdjęcia, które zrobiła Jülide w domu Şafaka. Vildan jest przeciążona obowiązkami w rezydencji. Przyznaje Macide, że zbyt pochopnie podjęła decyzję, by pracować samej. Prosi Macide, żeby zgodziła się na zatrudnienie Melek do pomocy. Na wieść o propozycji pracy, Melek nie posiada się z radości.

Cobra Kai sezon4 kiedy premiera

Cobra Cai sezon 4 kiedy? [Data premiera]

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 328 i 329. Streszczenie szczegółowe odcinków