w ,

Elif 880 i 881. Streszczenie po polsku, ostatni odcinek VOD

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif 880 i 881 streszczenie odcinków po polsku. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku i co będzie się działo w kolejnych? Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać w TVP 1 VOD TVP.

Elif odcinek 880 i 881

Elif to turecki serial, który po polsku można oglądać w TVP 1. Elif 880 można obejrzeć w środę, odcinek 881 w piątek.

Wszystkie odcinki telewizja TVP 1 na żywo w internecie pokazuje również na WP Pilot. Ponadto powtórki Elif online dostępne są na TVP VOD. Odcinki Elif 880 i 881. trafią tam po premierze w TVP1.

Elif 880 streszczenie po polsku

Ostrzeżonej przez Tarika Ranie udaje się ukryć jego marynarkę. Hümeyra informuje rodzinę, że jest z Tarikiem. Macide wraz z Keremem i Süreyyą wspominają przeszłość. Macide cieszy się, że w końcu ma wszystkich przy sobie. Süreyya nie może znieść jej słów, wymawia się bólem głowy i idzie do siebie. Dziewczyna staje przed dylematem czy przyjąć pracę, czy zostać z Kerem. Hümeyra wciąż jest u Rany. Obecność Tarika w domu prawie wychodzi na jaw, gdy Hümeyra pragnie skorzystać z łazienki.

Zniecierpliwiony sytuacją Tarik w końcu dzwoni do Hümeyry i informuje, że wypadło mu nagłe spotkanie w pracy. Dodatkowo słowa Rany sprawiają, że Hümeyra wydaje się przekonana, że niepotrzebnie podejrzewała męża. Kerem, zaniepokojony nagłym wyjściem Süreyyi, odwiedza ją w pokoju. Jest bliski wyznania jej swoich uczuć, jednak dziewczyna płoszy się i mu przerywa. Ich rozmowie przysłuchuje się Vildan i niezwłocznie informuje o wszystkim Parlę, która następnego dnia z samego rana pojawia się w rezydencji. Dziewczyna dzwoni do Çalara i udaje, że chłopak jej grozi.

Elif 881 streszczenie po polsku

Podczas ostrej wymiany zdań z Çalarem Kerem nazywa Parlę swoją dziewczyną. Ma nadzieję, że to definitywnie zniechęci chłopaka do niepokojenia Parli. Okazuje się, że świadkiem tej rozmowy jest Süreyya, która zszokowana i załamana wraca do swojego pokoju. Nie może pogodzić się z faktem, że naiwnie wierzyła, iż Kerem odwzajemnia jej uczucia. Emirhan coraz bardziej boi się grasującego w okolicy włamywacza. Odmawia pójścia do szkoły i jest bardzo niemiły wobec Jülide.

Leśniczówka online

Leśniczówka odc. 304 i 305 streszczenie szczegółowe

Więzień Miłości streszczenia

Więzień Miłości 454, 455, 456. Streszczenie szczegółowe po polsku