w ,

Elif 801, 802. Streszczenie po polsku. Oglądaj na TVP VOD

Elif odcinek 817 i 818 streszczenie po polsku

Elif 801, 802 streszczenie odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki w internecie publikowane są na platformie TVP VOD.

Serial Elif po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Gdzie oglądać wszystkie odcinki Elif w internecie? TVP 1 na żywo udostępnia je za darmo na WP Pilot, gdzie można obejrzeć live streaming.

Powtórki również publikowane są w internecie. Elif po polsku dostępny jest na TVP VOD (vod.tvp.pl). Odcinki trafiają tam po emisji w TV.

Elif streszczenie szczegółowe po polsku

Elif odcinek 801 po polsku

Jülide oddycha z ulgą, gdy okazuje się, że z Emirhanem wszystko w porządku. Melek czuje się winna zaistniałej sytuacji. Inci udaje się przekonać Tülay, żeby odwiedziły Emirhana i Jülide. Tülay doznaje szoku na widok Melek i traci przytomność. Melek nie przypomina sobie jednak ani Tülay, ani İnci. Wystraszona i zmieszana ich zachowaniem zamyka się w pokoju.

Jülide nie może uwierzyć, że kobieta, którą przyjęła do domu to Melek, o której opowiadała jej Tülay. Niespodziewanie Elif dostaje gorączki. Süreyya i Yildiz są bardzo zaniepokojone jej stanem. Tülay dochodzi do siebie, wciąż jednak jest w szoku na skutek spotkania z Melek. Emirhanowi udaje się przekonać Melek do wyjścia z pokoju, w tym samym czasie przychodzi Veysel, powiadomiony przez Jülide o stanie Tülay. Nie może uwierzyć własnym oczom.

Elif odcinek 802 po polsku

Trawiona gorączką Elif woła mamę. Gdy dziewczynka dochodzi do siebie, wyznaje Süreyyi, że jej mama żyje i że widziała ją w telewizji. Süreyya nie wie, co ma o tym myśleć. Tymczasem Tülay i Veysel nie mogą uwierzyć w to, że Melek naprawdę żyje. Tülay bezskutecznie stara się przypomnieć Melek przeszłość. Stan zdrowia Macide wciąż się nie poprawia. Veysel i Tülay zaczynają analizować wydarzenia z przeszłości. Sprawa wypadku i tego, co zdarzyło się później wydaje im się coraz bardziej podejrzana.

Więzień Miłości

Więzień Miłości odc. 375, 376. Streszczenie szczegółowe ,odcinki VOD po polsku

Przysięga 259 260 streszczenie

Przysięga odc. 243 i 244. Streszczenie szczegółowe odcinków