w ,

Elif 801, 802. Streszczenie po polsku. Oglądaj na TVP VOD

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif 801, 802 streszczenie odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki w internecie publikowane są na platformie TVP VOD.

Serial Elif po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Gdzie oglądać wszystkie odcinki Elif w internecie? TVP 1 na żywo udostępnia je za darmo na WP Pilot, gdzie można obejrzeć live streaming.

Powtórki również publikowane są w internecie. Elif po polsku dostępny jest na TVP VOD (vod.tvp.pl). Odcinki trafiają tam po emisji w TV.

Elif streszczenie szczegółowe po polsku

Elif odcinek 801 po polsku

Jülide oddycha z ulgą, gdy okazuje się, że z Emirhanem wszystko w porządku. Melek czuje się winna zaistniałej sytuacji. Inci udaje się przekonać Tülay, żeby odwiedziły Emirhana i Jülide. Tülay doznaje szoku na widok Melek i traci przytomność. Melek nie przypomina sobie jednak ani Tülay, ani İnci. Wystraszona i zmieszana ich zachowaniem zamyka się w pokoju.

Jülide nie może uwierzyć, że kobieta, którą przyjęła do domu to Melek, o której opowiadała jej Tülay. Niespodziewanie Elif dostaje gorączki. Süreyya i Yildiz są bardzo zaniepokojone jej stanem. Tülay dochodzi do siebie, wciąż jednak jest w szoku na skutek spotkania z Melek. Emirhanowi udaje się przekonać Melek do wyjścia z pokoju, w tym samym czasie przychodzi Veysel, powiadomiony przez Jülide o stanie Tülay. Nie może uwierzyć własnym oczom.

Elif odcinek 802 po polsku

Trawiona gorączką Elif woła mamę. Gdy dziewczynka dochodzi do siebie, wyznaje Süreyyi, że jej mama żyje i że widziała ją w telewizji. Süreyya nie wie, co ma o tym myśleć. Tymczasem Tülay i Veysel nie mogą uwierzyć w to, że Melek naprawdę żyje. Tülay bezskutecznie stara się przypomnieć Melek przeszłość. Stan zdrowia Macide wciąż się nie poprawia. Veysel i Tülay zaczynają analizować wydarzenia z przeszłości. Sprawa wypadku i tego, co zdarzyło się później wydaje im się coraz bardziej podejrzana.

Więzień Miłości

Więzień Miłości odc. 375, 376. Streszczenie szczegółowe ,odcinki VOD po polsku

Przysięga 310, 311, 312 streszczenie szczegółowe

Przysięga odc. 243 i 244. Streszczenie szczegółowe odcinków