w

Elif 798, 799, 800. Streszczenie po polsku. Oglądaj na TVP VOD

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif odc. 798, 799 i 800 – streszczenie odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki w internecie publikowane są na platformie TVP VOD.

Serial Elif po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Gdzie oglądać wszystkie odcinki Elif w internecie? TVP 1 na żywo udostępnia je za darmo na WP Pilot, gdzie można obejrzeć live streaming.

Powtórki również publikowane są w internecie. Elif po polsku dostępny jest na TVP VOD (vod.tvp.pl). Odcinki trafiają tam po emisji w TV.

Elif 798 po polsku wyemitowany zostanie w poniedziałek, a potem obejrzeć można odcinek 799 i Elif 800. Co wydarzy się w tych odcinkach? Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie Elif.

Elif streszczenie szczegółowe po polsku

Elif 798 streszczenie

Leman jest roztrzęsiona po spotkaniu z Osmanem. Długo nie może dojść do siebie. Spotyka ją Tülay i zaprasza do sklepu, gdzie Jülide otacza Leman wyjątkową troską. Leman opowiada kobietom, że została napadnięta przez niezrównoważonego psychicznie mężczyznę, czym wzbudza lęk w Jülide i Tülay. Jülide postanawia znaleźć dla Melek miejsce, gdzie będzie mogła poddać się leczeniu psychiatrycznemu. Inci nadal odmawia pójścia do szkoły. Rana i Hümeyra umawiają się na kolejną lekcję jogi.

Elif 799 streszczenie

Jülide zapomina zabrać z domu ciasteczka, które upiekła Melek. Melek zanosi je więc do sklepu. Kobiety spotykają się na dworze, a Tülay akurat jest na zapleczu i nie jest świadoma wizyty. Gdy Inci i Tülay próbują ciasteczek, nie mogą uwierzyć, że smakują tak, jak te, które piekła Melek.

Tarik odwiedza Ranę i próbuje przeprosić ukochaną. Kobieta stawia mu warunek. Wybaczy Tarikowi, jeśli ten spędzi z nią weekend poza miastem. Kerem przypadkowo dowiaduje się, że Tarik okłamał Hümeyrę w kwestii planów na weekend. Postanawia zdemaskować szwagra i jedzie za nim do hotelu, w którym Tarik miał się spotkać z Raną. Na miejscu zastaje jednak swoją siostrę.

Elif 800 streszczenie

Hümeyra i Tarik spędzają romantyczny weekend za miastem. Rana wychodzi z siebie na myśl, że Tarik odesłał ją do domu, a jej miejsce zajęła Hümeyra. Bezskutecznie zadręcza Tarika telefonami. Postanawia też zemścić się na ukochanym i jego żonie.

Kerem dochodzi do wniosku, że niesłusznie posądził szwagra o niewierność wobec Hümeyry. Jülide zostawia Emirhana pod opieką Melek. Kiedy Emirhan nie może znaleźć linijki, Melek postanawia zadzwonić do sklepu. Telefon odbiera Tülay, jednak połączenie zostaje zerwane. Jülide wraca do domu, w obawie, że stało się coś złego.

Salzburg - Bayern

PSG – Bayern online. Finał Ligi Mistrzów 2020 na żywo

Więzień Miłości 373 i 374

Więzień Miłości odc. 373 i 374. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku