w

Elif 792 i 793 streszczenie po polsku. Oglądaj na TVP VOD

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif 792 i 793 – streszczenie po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i oglądaj wszystkie odcinki po polsku w telewizji TVP 1 lub internecie na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Elif odcinek 792 i 793 po polsku

Serial Elif po polsku emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Live stream na żywo znaleźć można na platformie WP Pilot, gdzie istnieje możliwość darmowego oglądania TV.

Elif 792 po polsku wyemitowany zostanie w piątek 14 sierpnia, a Elif odc. 793 w następny poniedziałek. Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków po polsku.

Wszystkie odcinki Elif VOD można oglądać na platformie TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Elif odcinek 792 i 793 trafi tam po premierze w telewizji.

Elif 792 i 793 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Elif odcinek 792 streszczenie po polsku

Elif 792: Leman widzi, jak Jülide wpuszcza do domu gazownika. Jest przekonana, że to nowy amant Jülide. Dzwoni do domu, jednak Jülide jej nie wpuszcza, co utwierdza kobietę w jej przekonaniu. Leman postanawia rozsiać plotkę, która zrujnuje reputację Jülide.

Şafak jest świadkiem jej rozmowy z sąsiadką. Każe matce sprostować te oszczerstwa, grożąc, że znowu wyprowadzi się z domu. Inci jest w coraz gorszym stanie. Veysel nie wytrzymuje i opowiada dziewczynce o wypadku i śmierci najbliższych. Domownicy rezydencji martwią się o Macide. Jej stan się nie polepsza. Rana czuje się zaniedbywana przez Tarika.

Elif odcinek 793 streszczenie po polsku

Elif 793: Beztroska Birce coraz bardziej irytuje Yunusa. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana wieczorną imprezą i trudno jej zapanować nad emocjami. Nie mówiąc nic Tarikowi Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę.

Szybko jednak kończy wizytę, gdyż Hümeyra nieustannie opowiada o swoim małżeństwie w samych superlatywach. Na domiar złego Rana dostrzega, że Hümeyra nosi kolczyki, które Tarik obiecał jej. Inci nie może pogodzić się ze śmiercią Elif. Próbuje przekonać Tülay, że Melek i Elif żyją. Rana jest przekonana, że nie liczy się już dla Tarika.

Więzień Miłości 436 i 437 streszczenie

Więzień Miłości odc. 365 i 366. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Salzburg - Bayern

RB Lipsk – Atletico Madryt. Gdzie oglądać online?