w

Elif 790 i 791 streszczenie po polsku. Oglądaj na TVP VOD

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif 790 i 791 – streszczenie po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i oglądaj wszystkie odcinki po polsku w telewizji TVP 1 lub internecie na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Elif odcinki 790 i 791 po polsku

Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Elif 790 po polsku wyemitowany zostanie w środę 12 sierpnia, a Elif odc. 791 po polsku w czwartek.

Telewizja TVP 1 stream online udostępnia na platformie WP Pilot, dzięki czemu wszystkie odcinki Elif na żywo za darmo można oglądać właśnie tam.

Ponadto wszystkie odcinki Elif udostępniane są w internecie w formie VOD. W dowolnym momencie można je obejrzeć za darmo na TVP VOD.

Elif streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Elif 790 streszczenie po polsku

Emirhan wspomina Şafakowi, że mają w domu gościa. Tymczasem Jülide, chociaż chce pomóc Melek, jest zaniepokojona jej obecnością i faktem, że Emirhan darzy ją coraz większą sympatią. Hümeyrę odwiedza Parla. Dziewczyna niepokoi się, że Süreyya stanie się jej rywalką o względy Kerema.

Tymczasem Macide znów gorzej się czuje. Zaniepokojona Hümeyra wzywa lekarza. Kiedy Macide zostaje przepisany nowy lek, Tarik jeszcze bardziej naciska Vildan. Przyparta do muru kobieta, informuje go, że podała Macide truciznę. Następnego dnia Macide nie pojawia się na śniadaniu.

Elif 791 streszczenie po polsku

Hümeyra nie może dobudzić Macide. Jest przerażona. Macide budzi się po jakimś czasie, czuje się jednak bardzo osłabiona. Jülide poznaje historię Melek. Ma wyrzuty sumienia, że nietrafnie ją oceniła. Inci nie może zrozumieć, dlaczego Melek i Elif jej nie odwiedzają. Dziewczynka przestaje jeść. Tülay opowiada Jülide o wypadku. Melek chce ugotować zupę. Okazuje się jednak, że jest awaria gazu. Jülide wzywa do domu majstra.

La Bandida odc. 59

La Bandida odc 41, 42 streszczenie. Odcinki VOD

Przysięga 310, 311, 312 streszczenie szczegółowe

Przysięga 231, 232 i 233 streszczenie szczegółowe odcinków