w

Elif 788, 789 streszczenie odcinków po polsku. Oglądaj na TVP VOD

Elif streszczenie odcinków

Elif odcinek 788, 789- streszczenie po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i oglądaj wszystkie odcinki po polsku w telewizji TVP 1 lub internecie na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Elif odcinki 788 i 789 po polsku

Serial Elif po polsku emitowany jest w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Elif 788 po polsku wyemitowany zostanie w poniedziałek 10 sierpnia, a odcinek 789 we wtorek.

Telewizja TVP 1 stream online udostępnia na platformie WP Pilot, co umożliwia oglądanie odcinków serialu Elif na żywo właśnie tam.

Ponadto wszystkie odcinki Elif po polsku udostępniane są w internecie w formie VOD. W dowolnym momencie można je obejrzeć za darmo na TVP VOD.

Elif po polsku streszczenie szczegółowe odcinków

Elif 788 streszczenie po polsku odcinka

Jülide przyjmuje Melek pod swój dach, jednak ukrywa przed wszystkimi, że przyjęła do domu obcą kobietę. Şafak odwiedza Jülide, żeby oddać Emirhanowi zeszyt, który u niego zostawił. Kobieta z jednej strony próbuje go zbyć ze względu na swojego gościa, a z drugiej jest w zdziwiona, że chłopiec odwiedził nauczyciela nic jej nie mówiąc.

Şafak jest zaskoczony zachowaniem kobiety. Stan zdrowia Macide się pogarsza, Tarik chce, aby Vildan wykorzystała tę sytuację do podania kobiecie trucizny, jednak ta nie jest w stanie się na to zdobyć. Keremowi w końcu udaje się sprawić, żeby Süreyya mu wybaczyła.

Elif 789 streszczenie odcinka po polsku

Hümeyra podpytuje Kerema o to, co łączy go z Süreyyą. Chłopak zapewnia ją, że łączy ich tylko przyjaźń. Jülide wciąż ukrywa fakt, że mieszka z nią Melek. Z powodu stanu psychicznego Melek, obawia się o bezpieczeństwo Emirhana. Udaje się więc na policję, żeby sprawdzić, czy Melek nie jest osobą zaginioną.

Nic nie można jednak zrobić, ponieważ Jülide nic o niej nie wie. Tymczasem przebywająca w domu Jülide Melek, słyszy dziecięcy głos i jest przekonana, że to Elif. Kiedy wychodzi, żeby odnaleźć córkę, zauważa ją Inci przechodząca tą samą ulicą. Dziewczynka jednak gubi jej ślad, a gdy opowiada o tym Tülay, ta jej nie wierzy, przekonana, że Melek i Elif zginęły w wypadku.

Razem z Veyselem postanawiają w końcu powiedzieć o tym İnci. Domownicy są coraz bardziej zaniepokojeni pogarszającym się stanem zdrowia Macide. Tylko Tark upatruje w tej sytuacji okazję do pozbycia się teściowej. Veysel skutecznie odbiera czynsz nawet od najbardziej opornych najemców. Zadowolona Leman sowicie go za to wynagradza.

Elif streszczenie odcinków

Elif 786 i 787 streszczenie po polsku. Oglądaj odcinki na VOD

Salzburg - Bayern

Liga Mistrzów na żywo. Transmisje TV i online z 1/8 finału