w

Elif 781, 782, 783 streszczenie odcinków po polsku. Oglądaj na TVP VOD

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif odcinek 781, 782 783 – streszczenie po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i oglądaj wszystkie po polsku w telewizji TVP 1 lub internecie na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Elif odcinki po polsku

Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Elif odcinek 781 po polsku wyemitowany zostanie w środę 29 lipca. W czwartek można obejrzeć Elif odcinek 782, a. piątek Elif odc 783.

Telewizja TVP 1 stream online udostępnia na platformie WP Pilot, co umożliwia oglądanie odcinków serialu Elif właśnie tam.

Ponadto wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać również w internecie na platformie VOD TVP.

Elif po polsku streszczenie odcinków

Elif 781 streszczenie po polsku

Odcinek 781: Wizyta Şafaka bardzo uszczęśliwia Emirhana. Jülide jednak nadal czuje się skrępowana i odnosi się do Şafaka z dystansem. Tarik w ostatniej chwili informuje Hümeyrę, że z powodu służbowego spotkania nie wróci na noc do domu. Kobieta nie ma pojęcia, że jej mąż spędzi noc z Raną. Elif ma koszmary.

Wychodzi z pokoju Vildan i spotyka Süreyyę. Kobieta uspokaja Elif i proponuje dziewczynce, żeby tej nocy spały razem. Kiedy Vildan się o tym dowiaduje, nie może powstrzymać wściekłości i zabrania komukolwiek zajmować się Elif. Tarik podsłuchuje rozmowę Macide i Mustafy, z której dowiaduje się, że grób Melek był pusty. Nie może uwierzyć, że Melek prawdopodobnie żyje.

Elif 782 streszczenie po polsku

Odcinek 782: Macide dowiaduje się, że śmierć Yusufa nie była przypadkowa. Kobieta nie może pogodzić się z faktem, że jej córka jest żoną mordercy i wkrótce urodzi mu dziecko. Pragnie jak najszybciej ujawnić prawdziwie oblicze swojego zięcia.

Tymczasem Tarik zleca poszukiwania Melek. Ma świadomość, że jeśli nie odnajdzie jej przed Macide, będzie skończony. Dom, w którym mieszka Melek zostaje wyznaczony do rozbiórki, jednak ona, mimo nalegań sąsiadki, nie chce nawet słyszeć o opuszczeniu go.

Jest pewna, że przyjdzie tam Elif. Süreyya nie może znieść tego, w jaki sposób Vildan traktuje Elif. Leman spłaca długi Veysela, a w zamian żąda, żeby pracował dla niej i odbierał czynsz od najemców.

Elif 783 streszczenie

Odcinek 783: Między Macide a Tarikiem dochodzi do konfrontacji. Macide jasno daje Tarikowi do zrozumienia, że zna jego prawdziwe oblicze. Ten dostrzega w teściowej zagrożenie. Tymczasem domownicy zaczynają niepokoić się o wciąż nieobecną myślami i wyraźnie strapioną Macide.

Şafak odwiedza w domu chorego Emirhana. Cała trójka bardzo miło spędza czas. Chłopiec nie kryje swojej wielkiej sympatii do nauczyciela. Macide wypytuje Kerema o Tarika, chłopak jest zdziwiony i zaniepokojony zachowaniem matki.

Więzień Miłości 354 i 355 streszczenie

Więzień Miłości 354 i 355. Streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Elif po polsku streszczenie odcinków 874, 875, 867

Elif odcinek 784 i 785 streszczenie po polsku