w

Elif 771, 772, 773 streszczenie po polsku. Wszystkie odcinki VOD

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif 771, 772, 773 po polsku – streszczenie odcinków. Zobacz co wydarzy się w serialu i oglądaj wszystkie po polsku w telewizji TVP 1 lub internecie na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

Elif 771, 772, 773 po polsku

Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Elif 771 premierę będzie miał w środę, odcinek 772 w czwartek, a w piątek wyemitowany zostanie Elif 773.

Telewizja TVP 1 stream online udostępnia na platformie WP Pilot, co umożliwia oglądanie odcinków serialu Elif właśnie tam.

Ponadto wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać również w internecie na platformie VOD TVP. Elif 771, 772, 773 dostępne będą tam po premierze odcinka w TVP 1.

Elif 771 streszczenie po polsku

Kerem nie chce nawet słyszeć o przyjeździe Süreyyi, nieznośnej brzyduli, która swoimi psikusami i dokuczaniem mu stała się koszmarem jego dzieciństwa. Rana przyjmuje Tarika na romantycznej kolacji z deserem. Para jest ze sobą coraz bardziej związana. Tarik zwierza się Ranie, jak bardzo dość ma życia z wymagającą i rozpieszczoną Hümeyrą.

Gdy wraca wieczorem do domu, żona robi mu wymówki i między małżonkami dochodzi do kłótni. Vildan jest tak podekscytowana powrotem do rezydencji, że nawet miejsce, gdzie Tarik chce się z nimi spotkać, nie wzbudza jej podejrzeń.

Tymczasem Elif przypomina sobie podsłuchaną rozmowę Tarika i mówi Vildan, że ten zamierza wsadzić je na łódź i wysłać do Bułgarii. Tarik niecierpliwie wyczekuje Vildan i Elif w umówionym miejscu, W tym czasie kobieta wraz z dziewczynką na własną rękę wraca do rezydencji.

Elif 772 streszczenie po polsku

Macide i Yildiz bardzo cieszą się z powrotu Elif. Ku niezadowoleniu Hümeyry, Macide przyjmuje Vildan z powrotem i każe jej przenieść się wraz z Elif z oficyny do domu.

Elif jest bardzo smutna na wieść, że Reyhan odeszła z rezydencji. Tymczasem do domu wraca Tarik. Jest w szoku na widok Vildan i Elif. Wściekły, próbuje zastraszyć Vildan, ale kobieta grozi mu, że jeśli spróbuje jej coś zrobić, powie Macide i Hümeyrze o Elif i ich dawnym romansie.

Wieści o przyjeździe Süreyyi sprawiają, że Macide coraz częściej wspomina przeszłość. Kobieta po raz kolejny przysięga Yusufowi, że zrobi wszystko, żeby odnaleźć Elif oraz Melek, jeśli ta żyje.

Elif 773 streszczenie po polsku

Domownicy nie mogą doczekać się przyjazdu Süreyyi. Wszyscy wspominają barwne i dość burzliwe lata dzieciństwa dziewczyny i Kerema. Süreyya bowiem jako mała dziewczynka była nieznośna i porządnie dała się wszystkim we znaki. Parla kupuje bilety na koncert.

Kerem, choć niechętnie zgadza się na wyjście. W ostatniej chwili jednak przypomina sobie o przyjeździe Süreyyi i żeby zrekompensować Parli stracony koncert zaprasza dziewczynę na seans filmowy do rezydencji.

Tarik w ostatniej chwili informuje Ranę, że nie lecą do Mediolanu, zasłaniając się chorobą żony. Rana jest wściekła. Postanawia odwiedzić Hümeyrę. Şafak spotyka Jülide przed sklepem z włóczką. bardzo cieszy się, że kobieta postanowiła jednak wrócić do pracy.

Więzień Miłośc szczegółowe streszczenia

Więzień Miłości odc. 342, 343. Streszczenie odcinków po polsku

Więzień Miłośc szczegółowe streszczenia

Więzień Miłości odc. 344, 345, 346. Streszczenie odcinków po polsku